Könyvek: Egyéb ritkaságok Tételek száma: 286
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2742056
17521
428
Maria Konopnicka: Krysta., Bp .,1961., Helikon, vászonkötés, jó állapotban. + Shakespeare szonettjei, Kormos István (szerk)., Bp 1957., Móra, vászonkötésben 2741780
17522
428
Edgar Wallace: A pénzhamisító. Regény. Ford.: Wiesner Juliska. Hozzákötve: A görbe gyertya. Ford.: Forgách Irma. Bp., én., Dante. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval. 2694889
17523
428
Defoe, Daniel: Bob kapitány. Ford.: Geréb László. Bp., é.n. (cca 1940), Béta (Athenaeum-ny.), 150 p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé sérült, kopott borítóval. 2680407
17524
428
3200
Dreiser, Theodore: Amerikai tragédia. Ford.: Szőllősy Klára. Helikon Klasszikusok. Bp., 1964, Magyar Helikon. Kiadói egészbőr-kötés, jó állapotban. Számozott (1375./1500) példány. 2723891
17525
428
Edelspacher Antal: A népvándorlások a nyelvészet világánál. Bp., 1878, Pfeifer. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban. 2681166
17526
428
Stratz, Rudolf: Béka a Földön. Ford.: Sebestyén Károly. Milliók Könyve 152. sz. Bp., 1927, Singer és Wolfner, 64 p. A borító Bayer Ágost munkája. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval. 2681162
17527
428
Nodier, Charles: Aubert Teréz. Ford.: Csillay Kálmán. Milliók Könyve 175. sz. Bp., 1929, Singer és Wolfner, 64 p. A borító Pólya Tibor munkája. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval. 2681171
17528
428
Harland, Henry: Prospero barátom. Milliók Könyve 166. sz. Bp., 1928, Singer és Wolfner, 80 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval. 2663360
17529
428
Korrajzok XV-XVII. füzet: Beöthy Zsolt. Szerk.: Kőrösi László. Kortörténeti Könyvtár XV - XVII. füz. Bp., 1895., "Pártia" Rt., 200 p. Kiadói papírkötés, kissé szakadt,gyűrött borítóval, a címkép kijár. 2663236
17530
428
Francois Villon: Francois Villon balladái Faludy György átköltésében. Bp.,2002, Forever. Kiadói papírkötés 2596758
17531
428
Török Pál: Kiáltás. Válogatott versek és grafikák. Lakitelek, 1997., Antológia. Kiadói papírkötés. 2577490
17532
428
How to prepare for and succeed in Europen Union tests and selection precesses? MCQ. 3rd edition. Kiadói papírkötés, jó állapotban. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft