Nemesfém dísztárgyak, ékszerek, drágakövek

Tételek száma: 295

Ezüst(Ag) fülbevalópár tenyésztett gyönggyel, jelzett, d: 3 cm, bruttó: 10,2 g
19084.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

Ezüst(Ag) karperec ametiszttel, jelzett, bruttó: 11,4 g
19085.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Ezüst(Ag) gyűrű és medál narancssárga kővel, jelzett, méret: 60, bruttó: 17,42 g
19086.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Ezüst(Ag) gyűrű kövekkel gazdagon kirakva, jelzett, méret: 57, bruttó: 8,7 g
19087.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Ezüst (Ag) rubin köves fülbevaló, jelzett, bruttó: 6,26g
19088.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Alliani ezüst (Ag) kép, üvegezett fakeretben, jelzett, 9x12,5 cm
19089.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Ezüst (Ag) gyűrű természetes rubinokkal, m: 58, jelzett, bruttó:5,54g
19090.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Ezüst (Ag) tetejű só és bors szóró, jelzett, m: 4,5 cm
19091.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Ezüst (Ag) nyelű tortalapát, jelzett, h: 24 cm
19092.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

19093.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Ezüst (Ag) köves gyűrű markazitokkal, m: 55, jelzett, bruttó:14,61g
19094.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Ezüst(Ag) gyűrű, 9 db, jelzéssel és jelzés nélkül, nettó: 26 g
19095.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft