Nemesfém dísztárgyak, ékszerek, drágakövek

Tételek száma: 295

Ezüst(Ag) fülbevalópár, 3 db, jelzett, bruttó: 5,1 g
19255.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88

Ezüst(Ag) legyezős gyűrű markazittal és zöld kővel, jelzett, méret: 53, bruttó: 4,2 g
19256.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88

Ezüst(Ag) glídes pancer karkötő, jelzett, h: 20 cm, nettó: 8,1 g
19257.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

Ezüst (Ag) borostyános bross, jelzett, h: 5cm, bruttó: 6,9 g
19258.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

Ezüst (Ag) rottring, jelzett, h: 8cm, bruttó: 7,9g
19259.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88

Ezüst (Ag) fülbevaló pár, jelzett 3,1 g
19260.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Ezüst (Ag) borostyános nyaklánc, jelzett, h: 50 cm, bruttó: 8,3g
19261.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

Ezüst (Ag) mokkás kanál, jelzett, nettó: 11,2g h:10,5
19262.

Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,91
17,19

Ezüst (Ag) karlánc , jelzett, nettó: 9,9 g 17,5 cm
19263.

Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,91
17,19

Ezüst (Ag) hamutál, jelzett, nettó: 20 g d: 9,5 cm
19264.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

Ezüst (Ag) aranyozott gyűrű, gránátokkal ékítve, bruttó: 7g, jelzett, m: 53
19265.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

2 db ezüst (Ag) nyelű kés. jelzett 18 cm
19266.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft