Nemesfém dísztárgyak, ékszerek, drágakövek

Tételek száma: 295

Ezüst(Ag) gyűrű gránáttal, jelzett, méret: 53, bruttó: 8,1 g
19219.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Ezüst(Ag) gyűrű karneollal, jelzett, méret: 64, bruttó: 10,1 g
19220.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

Ezüst(Ag) gyűrű tenyésztett gyönggyel, jelzett, méret: 60, bruttó: 7,2 g
19221.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

Ezüst(Ag) csepp alakú fülbevalópár rózsaszín kővel, jelzett, h: 4 cm, bruttó: 7,9 g
19222.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Ezüst(Ag) szív alakú fülbevalópár borostyánnal, jelzett, bruttó: 7,5 g
19223.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Ezüst(Ag) nyaklánc pillangós középrésszel, jelzett, h: 40 cm, bruttó: 7,7 g
19224.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Ezüst(Ag) szívecskés charm, Pandora jelzéssel, h: 2,5 cm, nettó: 2,5 g
19225.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Ezüst(Ag) szívecskés fülbevalópár, Pandora jelzéssel, 1×1 cm, bruttó: 1,5 g
19226.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Ezüst(Ag) kígyó nyaklánc, h: 45-50 cm + zománcos köves lepke medál, 3,2×2,2 cm, jelzett, bruttó: 9,1 g
19227.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Ezüst(Ag) szívecskés fülbevalópár, jelzett, h: 4 cm, bruttó: 6,5 g
19228.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00

Ezüst(Ag) aranyozott golyós karkötő, jelzett, h: 19 cm, nettó: 5,7 g
19229.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Ezüst(Ag) ovális gyűrű rózsaszín kővel, jelzett, méret: 56, bruttó: 4,1 g
19230.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
10,63

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft