Szobrok, kisplasztikák, plakettek

Tételek száma: 59

11809.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Afrikai faragott keményfa, apró repedések. m: 47 cm
11810.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Benczédi Sándor (1912-1998): Sütő András író portréja. Terrakotta. Jelzett a hátoldalán. 17 cm
11811.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25
10

Jelzés nélkül: Szénbányász. Szénbe faragott dombormű / szobor, XX. sz. közepe. Komlói szénbányából származó, masszív széndarabba faragva, különlegesség, m: 26 cm
11812.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88

Hinz&Kunst: Golfozó. Vas, jelzett, hibátlan m:19cm
11813.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Jelzés nélkül: Cserkész figura. Ón, márvány talapzaton, Figurán: Légy résen felirat. Márványon festett felirat. Kopásnyomokkal, m: 22 cm
11814.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Kutya, bronz, csavar hiányok, m: 8 cm
11815.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Jelzés nélkül: Petőfi büszt. Aranyozott fém, fa talapzaton, gravírozott fém táblával, m: 31 cm
11816.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

WWF jelzéssel: Páncélos katona 1914-1915. Bronz, kopott, m: 11 cm
11817.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,40
125,00

Szecessziós női büszt, hidegen festett ón, kopásnyomokkal, jelzett, 1900 körül, / Art nouveau female bust. Cold painted tin m: 16,5 cm
11818.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

Jelzés nélkül: Női büszt. Réz, kopott, m: 12,5 cm
11819.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Jelzés nélkül: Richard Wagner arcképe, bronz fali plasztika, 17x13 cm
11820.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft