https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Órák

Tételek száma: 48

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
DKNY quartz karóra, stopper funkcióval, működik, d: 37 mm
1
11868.

DKNY quartz karóra, stopper funkcióval, működik, d: 37 mm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,52
EUR
,
37,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Hublot REPLIKA, quartz, működik, d: 50 mm
1
11869.

Hublot REPLIKA, quartz, működik, d: 50 mm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,52
EUR
,
37,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Remontoir lovas zsebóra, mechanikus szerkezettel, működik, számlapon apró sérülések, d: 45 mm
1
11870.

Remontoir lovas zsebóra, mechanikus szerkezettel, működik, számlapon apró sérülések, d: 45 mm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,46
EUR
,
81,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Ezüst stopper, pontosan jár, számlap sérült, sérült, , jelzett, d: 50 mm
1
11871.

Ezüst stopper, pontosan jár, számlap sérült, sérült, , jelzett, d: 50 mm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
120 000 Ft
325,20
EUR
,
375,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
ICE watch kvarc karóra, gumi szíjjal. d: 40 mm
1
11872.

ICE watch kvarc karóra, gumi szíjjal. d: 40 mm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,26
EUR
,
18,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Marvin női mechanikus, karóra, fém szíjjal, működik, d: 20 mm
1
11873.

Marvin női mechanikus, karóra, fém szíjjal, működik, d: 20 mm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,68
EUR
,
25,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
5 db vegyes karóra, Geneva, Casio, Zaria, stb. nagyrészt jár.
1
11875.

5 db vegyes karóra, Geneva, Casio, Zaria, stb. nagyrészt jár.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,55
EUR
,
15,63
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Asztali óra. Faragott fa testtel, réz szerkezettel. XX. sz. eleje. Tisztításra szoruló szerkezettel, kulccsal 63 cm sérülésekkel
1
11876.

Asztali óra. Faragott fa testtel, réz szerkezettel. XX. sz. eleje. Tisztításra szoruló szerkezettel, kulccsal 63 cm sérülésekkel

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
EUR
,
56,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Asztali óra/ vekker, számlapon "Garay János, órás és ékszerész Gyula" felirattal, üveglap hiányzik, nem működik, d: 9,5 cm
1
11878.

Asztali óra/ vekker, számlapon "Garay János, órás és ékszerész Gyula" felirattal, üveglap hiányzik, nem működik, d: 9,5 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
6 500 Ft
17,62
EUR
,
20,31
USD
Ajánlatok száma:
0
 
A. Lange & Söhne Glashütte zsebóra, jelzett szerkezet., jelzett, hibátlan számlap Jelzett, működő, állapotban. Sorozatszám 65091 d:50mm / Silver Glashütte pocket watch
1
11879.

A. Lange & Söhne Glashütte zsebóra, jelzett szerkezet., jelzett, hibátlan számlap Jelzett, működő, állapotban. Sorozatszám 65091 d:50mm / Silver Glashütte pocket watch

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
280 000 Ft
758,81
EUR
,
875,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Omega ezüsttokos, mechanikus zsebóra, stopperes, kronográfos, pontosan jár, számlap javított, sérült, jelzett számlap, tok és szerkezet, d: 50 mm
1
11880.

Omega ezüsttokos, mechanikus zsebóra, stopperes, kronográfos, pontosan jár, számlap javított, sérült, jelzett számlap, tok és szerkezet, d: 50 mm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
400 000 Ft
1 084,01
EUR
,
1 250,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Vintage Ruhla márkájú ébresztőóra, mechanikus szerkezet, celuloid ház, analóg kijelzős. Működik, m:9cm
1
11881.

Vintage Ruhla márkájú ébresztőóra, mechanikus szerkezet, celuloid ház, analóg kijelzős. Működik, m:9cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz