Könyvek: Egyéb ritkaságok Tételek száma: 398
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2732389
17512
427
Csokonai Vitéz Mihály: A lélek halhatatlansága. Karácsony Sándor bevezető tanulmányával. A fametszetű borító Szoboszlai Mata János munkája. Debrecen, 1940, Exodus (Nagy Károly-ny.), 79+(1) p. Kiadói illusztrált papírkötésben, a borítón kis sérülésekkel, a borító és néhány lap kissé foltos. 2732354
17513
427
Rodolfo: 30+1 mutatvány. Szitás György rajzaival. Bp., é.n., Interpress, 56 p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé sérült, gyűrött borítóval, bejegyzésekkel. 2723984
17514
427
P. Rick: Lukodalmash / Marsbéli orgiák (pajzán könyv). Kiadói papírkötés, illusztrált, jó állapotban 2733888
17515
427
Allen Ginsberg: A leples bitang. Bp., 1984. Európa. Kiadó vászonkötésben, papír védőborítóval 2733447
17516
427
Krúdy Gyula: Szent Margit. Bp., 1927. A magyarság könyve Kiadi, kissé sérült papírkötésben. 1. kiadás 2729434
17517
427
Kozma Andor: Turán. Ősrege. Bp., 1926., Pantheon. Második kiadás. Kiadói papírkötés, kopott, foltos, kissé szakadt borítóval, sérült gerinccel. 2733869
17518
427
Jeffrey Archer: Szem előtt. Bp., 2021. General Press. Kiadói papírkötésben 2733891
17519
427
Marcus Aurelius elmélkedései. Ford.: Huszti József. Bp., 1975., Európa. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. 2729679
17520
427
Csokonai Vitéz Mihály: Lilla, Vargha Balázs tanulmányaival. Bp., 1979. Szépirodalmi Reprint kiadás. Kiadói papírkötésben 2707838
17521
427
Vas Gereben: A pörös atyafiak. Vas Gereben Összes Munkái III. köt. Bp., 1898, Franklin-Társulat, 454 p. Harmadik kiadás. Gyulay László rajzaival illusztrálva. Kiadói aranyozott gerincű, festett egészvászon-kötés, a borítón némi kopással, helyenként kissé foltos lapokkal, tulajdonosi névbejegyzéssel. 2672244
17522
427
Vecsernyés Imre: Ének. Nagy László fotóival. H.n., 1999, szerzői magánkiadás. Kiadói kartonált papírkötés, a borító hátoldala kopott, egyébként jó állapotban. 2704417
17523
427
Székhelyi József-Németh György: Villon XXI. Szeged, 2009, Némber Van Kiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft