Falerisztika: Kitüntetések, jelvények Tételek száma: 121
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2691470
33042
425
Faleristics: medals, orders, badges
Numizmatika
1959. "Tanácsköztársasági Emlékérem" ezüstözött bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:1- patina, kopott ezüstözés NMK 701. 2561249
33043
425
Numizmatika
~1960. "I. László Gimnázium (Szent László Gimnázium)" zománcozott iskolajelvény (19x16mm) T:2 2703691
33044
425
Numizmatika
~1960. "A Bányászat Kiváló Dolgozója" aranyozott, zománcozott jelvény miniatűrrel, dísztokban T:2 kis zománchiba 2692321
33045
425
Numizmatika
~1960. "Kiváló Feltaláló Arany fokozata" zománcozott kitüntetés + ~1960-1970. "A Könnyűipar Kiváló Dolgozója" zománcozott fém jelvény, miniatűrrel, fedél nélküli tokban T:1- 2702506
33046
425
Numizmatika
~1960. "MAHART" zománcozott fém kitűző + ~1930. zománcozott fém magyar zászlós kitűző (2db) T:2 2704693
33047
425
Numizmatika
~1960-1970. "ATOMKI" 2xklf, 10 és 25 éves zománcozott fém jelvény az MTA debreceni Atommagkutató Intézetéből T:2 az egyik hátuljáról letört a tű 2667313
33048
425
Numizmatika
~1960-1970. "Kiváló Földműves Szövetkezeti Dolgozó" zománcozott, aranyozott bronz kitüntető jelvény, eredeti tokban T:1-,2 2677040
33049
425
Numizmatika
~1960-1970. "Kiváló Újító" arany fokozata, zománcozott fém jelvény, miniatűrrel T:2 2669162
33050
425
Numizmatika
~1960-1980. "Törzsgárda - Népi Ellenőrzés" ezütözött, zománcozott Br plakett (50mm) T:2 2669157
33051
425
Numizmatika
~1960-1980. "Törzsgárda - Népi Ellenőrzés" zománcozott Br plakett (50mm) T:2 2670390
33052
425
Numizmatika
1963. "Budapest - Winkler Centenárium" Br kitűző (18x43mm) T:2 2704273
33053
425
Numizmatika
1964. "Munka Érdemrend" arany fokozata, aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel T:1-,2 Hungary 1964. "Order of Labour" golden grade, golded, enamelled bronze decoration, with ribbon and service ribbon C:AU,XF NMK 599. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft