Falerisztika: Kitüntetések, jelvények Tételek száma: 121
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2706185
33054
425
2200
Faleristics: medals, orders, badges
Numizmatika
1964. "A Munka Érdemrend" ezüst fokozata, zománcozott, ezüstözött bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel és szalagsávval, ragasztónyomos, sérült tokban T:1- patina NMK 600. 2706173
33055
425
Numizmatika
1964. "A Munka Érdemrend" bronz fokozata, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel és szalagsávval, tokban T:1- 2703695
33056
425
Numizmatika
~1964. "Az Oktatásügy Kiváló Dolgozója" zománcozott fém jelvény tokban T:1- apró zománchiba 2690463
33057
425
Numizmatika
~1965. "Kiváló Dolgozó" aranyozott fém kitüntetés eredeti tokban. A "Mezőgazdaság Kiváló Dolgozója" kitüntetésnek tűnik, de egyszerűen csak "Kiváló Dolgozó" a felirata T:2 2705356
33058
425
Numizmatika
1970. "Árvízvédelemért" bronz kitüntetés mellszalagon T:1,1- kis patina NMK 663. 2704089
33059
425
Numizmatika
~1970. "A Belkereskedelem Kiváló Dolgozója" aranyozott zománcozott kitüntetés + "Kiváló Dolgozó" aranyozott zománcozott kitüntetés T:2 2712416
33060
425
Numizmatika
1970. "Felszabadulási Jubileumi Emlékérem" aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel, szalagsávval T:1- NMK 712. 2644713
33061
425
Numizmatika
1970. "Felszabadulási Jubileumi Emlékérem" aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon T:1- NMK 712. 2670175
33062
425
Numizmatika
1970. "Felszabadulási Jubileumi Emlékérem" aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel, szalagsávval (4x) T:1- NMK 712. 2626225
33063
425
Numizmatika
~1970. "Kiváló Termelőszövetkezeti Tag" zománcozott, aranyozott bronz kitüntetés T:2 2713911
33064
425
Numizmatika
~1970-1980. 6db-os Úttörő jelvény és emlékérem tétel, közte 1980. "Úttörő Ifjúsági Ház - Tatabánya MCMLXXX" bronz emlékérem, eredeti tokban. Szign.: SZL (33mm), "Csillebérc 25" jelvény, "Tábori Úttörő Próba" zománcozott jelvény, "Úttörő Pártoló" zománcozott jelvény, 1973. "VI. Országos Úttörő Találkozó Budapest 1973" műgyantás jelvény T:1,1- 2703870
33065
425
Numizmatika
~1970-1980. "A vitorlázórepülő vizsgajelvény" zománcozott fém jelvény (19mm) T:2 Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft