Falerisztika: Kitüntetések, jelvények

Tételek száma: 121

1964. "A Munka Érdemrend" ezüst fokozata, zománcozott, ezüstözött bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel és szalagsávval, ragasztónyomos, sérült tokban T:1- patina NMK 600.
33054.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

1964. "A Munka Érdemrend" bronz fokozata, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel és szalagsávval, tokban T:1-
33055.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

~1964. "Az Oktatásügy Kiváló Dolgozója" zománcozott fém jelvény tokban T:1- apró zománchiba
33056.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

~1965. "Kiváló Dolgozó" aranyozott fém kitüntetés eredeti tokban. A "Mezőgazdaság Kiváló Dolgozója" kitüntetésnek tűnik, de egyszerűen csak "Kiváló Dolgozó" a felirata T:2
33057.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1970. "Árvízvédelemért" bronz kitüntetés mellszalagon T:1,1- kis patina  NMK 663.
33058.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

~1970. "A Belkereskedelem Kiváló Dolgozója" aranyozott zománcozott kitüntetés + "Kiváló Dolgozó" aranyozott zománcozott kitüntetés T:2
33059.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1970. "Felszabadulási Jubileumi Emlékérem" aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel, szalagsávval T:1- NMK 712.
33060.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1970. "Felszabadulási Jubileumi Emlékérem" aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon T:1- NMK 712.
33061.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1970. "Felszabadulási Jubileumi Emlékérem" aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel, szalagsávval (4x) T:1- NMK 712.
33062.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

~1970. "Kiváló Termelőszövetkezeti Tag" zománcozott, aranyozott bronz kitüntetés T:2
33063.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

~1970-1980. 6db-os Úttörő jelvény és emlékérem tétel, közte 1980. "Úttörő Ifjúsági Ház - Tatabánya MCMLXXX" bronz emlékérem, eredeti tokban. Szign.: SZL (33mm), "Csillebérc 25" jelvény, "Tábori Úttörő Próba" zománcozott jelvény, "Úttörő Pártoló" zománcozott jelvény, 1973. "VI. Országos Úttörő Találkozó Budapest 1973" műgyantás jelvény T:1,1-
33064.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

~1970-1980. "A vitorlázórepülő vizsgajelvény" zománcozott fém jelvény (19mm) T:2
33065.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft