Nemesfém dísztárgyak, ékszerek, drágakövek Tételek száma: 227
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2692632
19098
423
Jewellery and precious metal items
Ezüst (Ag) nyaklánc, tenyésztett gyöngy medállal, jelzett, h: 42 cm, bruttó: 15,9g 2692651
19099
423
Ezüst (Ag) vésett gyógyszeres doboz, h: 3cm, jelzett, nettó: 9,3g 2692650
19100
423
Ezüst (Ag) gyógyszeres doboz, h: 6cm, jelzett, nettó: 18g 2692645
19101
423
Ezüst (Ag) pitykegombos kalaptű, h: 10cm, jelzett, nettó: 6g 2692641
19102
423
Ezüst (Ag) nyakkendő csipesz, h: 5,5cm, jelzett, nettó: 3,9g 2690458
19103
423
15000
Ezüst (Ag) cigaretta tárca. Nem jól záródik Jelzett, 79 g, 9x8 cm 2693367
19104
423
Ezüst (Ag) gyufatartó Hévíz felirattal és a Hévízi tó képével. Jelzett 12,7 g 2690319
19105
423
Ezüst (Ag) jelzett díszpohár, vésett, kopott, m: 7 cm, nettó: 52g 2691010
19106
423
3200
Ezüst (Ag) lánc, köves, jelzett, bruttó: 3,51g, h: 42 cm 2693375
19107
423
13000
Ezüst (Ag) púdertartó kis tükörrel díszítéssel, Irénke gravírozással. Jelzett bruttó 84 g 7,5x6 cm 2693384
19108
423
Ezüst (Ag) tűtartó. Hévíz gravírozással 35 mm, 6,4 g 2691005
19109
423
Ezüst (Ag) lánc rubin köves medállal, jelzett, bruttó: 7,22g, h: 46 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft