Nemesfém dísztárgyak, ékszerek, drágakövek

Tételek száma: 227

Ezüst (Ag) nyaklánc, tenyésztett gyöngy medállal, jelzett, h: 42 cm, bruttó: 15,9g
19098.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

Ezüst (Ag) vésett gyógyszeres doboz, h: 3cm, jelzett, nettó: 9,3g
19099.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Ezüst (Ag) gyógyszeres doboz, h: 6cm, jelzett, nettó: 18g
19100.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Ezüst (Ag) pitykegombos kalaptű, h: 10cm, jelzett, nettó: 6g
19101.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Ezüst (Ag) nyakkendő csipesz, h: 5,5cm, jelzett, nettó: 3,9g
19102.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Ezüst (Ag) cigaretta tárca. Nem jól záródik Jelzett, 79 g, 9x8 cm
19103.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88

Ezüst (Ag) gyufatartó Hévíz felirattal és a Hévízi tó képével. Jelzett 12,7 g
19104.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Ezüst (Ag) jelzett díszpohár, vésett, kopott, m: 7 cm, nettó: 52g
19105.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
14

Ezüst (Ag) lánc, köves, jelzett, bruttó: 3,51g, h: 42 cm
19106.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

Ezüst (Ag) púdertartó kis tükörrel díszítéssel, Irénke gravírozással. Jelzett bruttó 84 g 7,5x6 cm
19107.

Kikiáltási ár:
13 000 Ft
35,23
40,63

Ezüst (Ag) tűtartó. Hévíz gravírozással 35 mm, 6,4 g
19108.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Ezüst (Ag) lánc rubin köves medállal, jelzett, bruttó: 7,22g, h: 46 cm
19109.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft