Fotó Tételek száma: 507
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2547934
12911
423
24000
Photo
1956 Puskás Ferenc (1927-2006) labdarúgó társaságban egy üzlet előtt, fotó, feliratozva, 18×12,5 cm 2674260
12912
423
Photo
Ernst Carl Gottfried Hartmann (1844-1911), keményhátú fotó, 10,5×6,5 cm 2674213
12913
423
Photo
Levinszky József, a bécsi Burgtheater nagyhírű művésze, keményhátú fotó, 10,5×6,5 cm 1916871
12914
423
Photo
cca 1992 Antall József miniszterelnök és O'sváth György konzervatív politikus, a miniszterelnök személyes tanácsadója és mások nemzetközi találkozón. Eredeti, meg nem jelent fotó 18x13 cm 2689998
12915
423
Photo
cca 1900 A Solymássy család, Solymássy Ágost pénzügyi tanácsos és temesvári pénzügyigazgató színezett fotója, Bukarestben készült, fa táblára! Kopásokkal + 2 db feliratozott fotó a család egyéb tagjairól. 2690009
12916
423
Photo
cca 1890 Michael Conrad von Heidenforf és Anton Zibrzid bukaresti gyógyszerészt ábrázoló kabinetfotó / Photo of Anton Zibrzid, a pharmacist from Bucharest. 11x16 cm 2690577
12917
423
Photo
Madaras József színművész. Keleti Éva sajtófotója 13x18 cm 2690556
12918
423
Photo
Gobbi Hilda mint Szabó néni. Keleti Éva sajtófotója 13x18 cm 2690510
12919
423
Photo
1969 Frank Sinatra sajtófotó 12x18 cm 2690508
12920
423
Photo
1969 Sophia Loren Moszkvában fogat és meglátogatja a Lenin mauzóleumot. sajtófotó 12x18 cm 2694154
12921
423
Photo
cca 1940 Magyar Ági balett-táncos Nádassy Nestor Károly pecséttel jelzett fotója 13x18 cm 2694332
12922
423
Photo
Antal Imre bemondó fotója. Grnák László jelzett fotója. 18x13 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft