Sportdíjak és sport emlékérmek Tételek száma: 84
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2641690
31500
421
5500
Sports awards and sports commemorative medals
Numizmatika
Exner Károly (1850-1919) 1905. "Magyar Tanulók Országos Tornaversenye - 1905 / Küzdj és Bízva Bízzál" jelzett Ag díjérem "S.G.A. (Scheid ezüstáru és éremgyár)" gyártói jelzéssel (~15g/0.800/34mm) és Br sportérem, midkettő mellszalagon (34mm) T:2 patina 2676916
31501
421
Numizmatika
Fritz Mihály (1947-), Lapis András (1942-) 1989. "MHSZ (Magyar Honvédelmi Szövetség) Országos Bajnokság" kétoldalas Br emlékérem füllel (42,5mm) T:1- kis karc 2620406
31502
421
8500
Numizmatika
Göröntsér Greff Lajos (1888-1976) 1939 "MOTESZ (Magyar Országos Tornász Egyesületek Szövetsége) - MFSE (Magyar Főiskolai Sportegyesület) I. tornaversenye 1939.II.19." egyoldalas Br sport plakett, közepén ezüstözött fém rátéttel, "Ludvig BP" gyártói jelzéssel, gravírozva (87x50mm) T:1- patina 2645345
31503
421
Numizmatika
Ifj. Szlávits László (1959-) 1996. "Magyar Sportért" egyoldalas, öntött bronz emlékérem, eredeti tokban (77mm) T:1- 2670460
31504
421
Numizmatika
Ispánki József (1906-1992) ~1939. "Magyar Királyi Budapest Székesfőváros Katonai Parancsnokság - Szent György" kétoldalas Br sportérem szalag nélkül (36mm) T:2- patina 2672331
31505
421
Numizmatika
Iván István (1905-1968) 1963. "Magyar Testgyakorlók Köre 1888-1963. / 75 éves" aranyozott fém emlékérem (70mm) T:1- 2674817
31506
421
Numizmatika
Iván István (1905-1968) Ezüstözött Br sport emlékérem, gravírozás nélkül (50mm) T:2,2- hátlapon ü. 2670383
31507
421
Numizmatika
Kiss Nagy András (1930-1997) 1966. "VIII. Atlétikai Európa Bajnokság Budapest" Br emlékérem tokban (53mm) T:1 2676864
31508
421
Numizmatika
Lapis András (1942-), Józsa Gábor (1955-) DN "Kyokushin Karate" kétoldalas Br emlékérem T:1,1- patina 2600519
31509
421
Numizmatika
Lebó Ferenc (1960-) 1991. "Participants / XLIV. Championnats du Monde d'Escrime (XLIV. Vívó világbajnokság)" ezüstözött fém résztvevői emlékérem T:1- (PP) 2677057
31510
421
Numizmatika
Szigethy István (1891-1966) 1934. "Huj huj hajrá! / Zrínyi Vándordíj 1935 III." ezüstözött fém díjérem "ARKANZAS BPEST" gyártói jelzéssel (40mm) T:2 ph. HPII 2702. 2676831
31511
421
Numizmatika
Tóth Sándor (1933-2019) 1980. "Nyíregyházi Sporthetek 1980 május" kétoldalas ezüstpatinázott fém emlékérem (42,5mm) T:1-,2 patina, kis ph Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft