https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Sportdíjak és sport emlékérmek

Tételek száma: 84

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Exner Károly (1850-1919) 1905. "Magyar Tanulók Országos Tornaversenye - 1905 / Küzdj és Bízva Bízzál" jelzett Ag díjérem "S.G.A. (Scheid ezüstáru és éremgyár)" gyártói jelzéssel (~15g/0.800/34mm) és Br sportérem, midkettő mellszalagon (34mm) T:2 patina
1
31500.

Exner Károly (1850-1919) 1905. "Magyar Tanulók Országos Tornaversenye - 1905 / Küzdj és Bízva Bízzál" jelzett Ag díjérem "S.G.A. (Scheid ezüstáru és éremgyár)" gyártói jelzéssel (~15g/0.800/34mm) és Br sportérem, midkettő mellszalagon (34mm) T:2 patina

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,91
EUR
,
17,19
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Fritz Mihály (1947-), Lapis András (1942-) 1989. "MHSZ (Magyar Honvédelmi Szövetség) Országos Bajnokság" kétoldalas Br emlékérem füllel (42,5mm) T:1- kis karc
1
31501.

Fritz Mihály (1947-), Lapis András (1942-) 1989. "MHSZ (Magyar Honvédelmi Szövetség) Országos Bajnokság" kétoldalas Br emlékérem füllel (42,5mm) T:1- kis karc

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Göröntsér Greff Lajos (1888-1976) 1939 "MOTESZ (Magyar Országos Tornász Egyesületek Szövetsége) - MFSE (Magyar Főiskolai Sportegyesület) I. tornaversenye 1939.II.19." egyoldalas Br sport plakett, közepén ezüstözött fém rátéttel, "Ludvig BP" gyártói jelzéssel, gravírozva (87x50mm) T:1- patina
1
31502.

Göröntsér Greff Lajos (1888-1976) 1939 "MOTESZ (Magyar Országos Tornász Egyesületek Szövetsége) - MFSE (Magyar Főiskolai Sportegyesület) I. tornaversenye 1939.II.19." egyoldalas Br sport plakett, közepén ezüstözött fém rátéttel, "Ludvig BP" gyártói jelzéssel, gravírozva (87x50mm) T:1- patina

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
8 500 Ft
23,04
EUR
,
26,56
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Ifj. Szlávits László (1959-) 1996. "Magyar Sportért" egyoldalas, öntött bronz emlékérem, eredeti tokban (77mm) T:1-
1
31503.

Ifj. Szlávits László (1959-) 1996. "Magyar Sportért" egyoldalas, öntött bronz emlékérem, eredeti tokban (77mm) T:1-

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
EUR
,
11,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Ispánki József (1906-1992) ~1939. "Magyar Királyi Budapest Székesfőváros Katonai Parancsnokság - Szent György" kétoldalas Br sportérem szalag nélkül (36mm) T:2- patina
1
31504.

Ispánki József (1906-1992) ~1939. "Magyar Királyi Budapest Székesfőváros Katonai Parancsnokság - Szent György" kétoldalas Br sportérem szalag nélkül (36mm) T:2- patina

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Iván István (1905-1968) 1963. "Magyar Testgyakorlók Köre 1888-1963. / 75 éves" aranyozott fém emlékérem (70mm) T:1-
1
31505.

Iván István (1905-1968) 1963. "Magyar Testgyakorlók Köre 1888-1963. / 75 éves" aranyozott fém emlékérem (70mm) T:1-

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,84
EUR
,
12,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Iván István (1905-1968) Ezüstözött Br sport emlékérem, gravírozás nélkül (50mm) T:2,2- hátlapon ü.
1
31506.

Iván István (1905-1968) Ezüstözött Br sport emlékérem, gravírozás nélkül (50mm) T:2,2- hátlapon ü.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Kiss Nagy András (1930-1997) 1966. "VIII. Atlétikai Európa Bajnokság Budapest" Br emlékérem tokban (53mm) T:1
1
31507.

Kiss Nagy András (1930-1997) 1966. "VIII. Atlétikai Európa Bajnokság Budapest" Br emlékérem tokban (53mm) T:1

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Lapis András (1942-), Józsa Gábor (1955-) DN "Kyokushin Karate" kétoldalas Br emlékérem T:1,1- patina
1
31508.

Lapis András (1942-), Józsa Gábor (1955-) DN "Kyokushin Karate" kétoldalas Br emlékérem T:1,1- patina

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Lebó Ferenc (1960-) 1991. "Participants / XLIV. Championnats du Monde d'Escrime (XLIV. Vívó világbajnokság)" ezüstözött fém résztvevői emlékérem T:1- (PP)
1
31509.

Lebó Ferenc (1960-) 1991. "Participants / XLIV. Championnats du Monde d'Escrime (XLIV. Vívó világbajnokság)" ezüstözött fém résztvevői emlékérem T:1- (PP)

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Szigethy István (1891-1966) 1934. "Huj huj hajrá! / Zrínyi Vándordíj 1935 III." ezüstözött fém díjérem "ARKANZAS BPEST" gyártói jelzéssel (40mm) T:2 ph.  HPII 2702.
1
31510.

Szigethy István (1891-1966) 1934. "Huj huj hajrá! / Zrínyi Vándordíj 1935 III." ezüstözött fém díjérem "ARKANZAS BPEST" gyártói jelzéssel (40mm) T:2 ph. HPII 2702.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Tóth Sándor (1933-2019) 1980. "Nyíregyházi Sporthetek 1980 május" kétoldalas ezüstpatinázott fém emlékérem (42,5mm) T:1-,2 patina, kis ph
1
31511.

Tóth Sándor (1933-2019) 1980. "Nyíregyházi Sporthetek 1980 május" kétoldalas ezüstpatinázott fém emlékérem (42,5mm) T:1-,2 patina, kis ph

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz