Üvegtárgyak Tételek száma: 160
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2654840
11579
420
Glass-objects
Rózsaszín parfümös üveg, apró lepattanásokkal, m: 17 cm 2655124
11580
420
Glass-objects
Régi díszes pohár, üveg, apró lepattanásokkal kopásokkal, m: 10,5cm 2655258
11581
420
Glass-objects
Svéd Boda kristály tálka, 4 db, egyiken nagyobb lepattanás, jelzett, dobozban. 2655257
11582
420
Glass-objects
Retró cseh üvegdísz, kopásnyomokkal, m: 7 cm, d: 17 cm 2655256
11583
420
Glass-objects
Retró cseh üvegtál, kopásnyomokkal, m: 11 cm 2655250
11584
420
Glass-objects
Német retró kék üveg váza, hibátlan, jelzett, m: 20 cm 2657569
11585
420
Glass-objects
Austen Glaskunst üveg váza, hibátlan, jelzett, m: 30 cm 2553028
11587
420
4400
Glass-objects
Steiner Géza Eger szikvizes / szódás palack, 3db füles pohárral, kopott, hiányos, m:8 és 27,5cm 2598544
11588
420
5500
Glass-objects
Püls-Brau német söröskorsó, üveg, ón fedővel, kopásnyomokkal, m: 17 cm 2538247
11589
420
Glass-objects
Kolglas lengyel ólomkristály puncsos tál, három részes, etikettel jelzett, szép állapotban. 2573564
11590
420
Glass-objects
Muránói hutaüveg gondola, anyagában színezett, kis csorbával, h: 19,5 cm 2550208
11591
420
Glass-objects
12 db kristály pezsgős pohár. Hibátlanok 21 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft