Üvegtárgyak

Tételek száma: 160

Rózsaszín parfümös üveg, apró lepattanásokkal, m: 17 cm
11579.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Régi díszes pohár, üveg, apró lepattanásokkal kopásokkal, m: 10,5cm
11580.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Svéd Boda kristály tálka, 4 db, egyiken nagyobb lepattanás, jelzett, dobozban.
11581.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Retró cseh üvegdísz, kopásnyomokkal, m: 7 cm, d: 17 cm
11582.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Retró cseh üvegtál, kopásnyomokkal, m: 11 cm
11583.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Német retró kék üveg váza, hibátlan, jelzett, m: 20 cm
11584.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Austen Glaskunst üveg váza, hibátlan, jelzett, m: 30 cm
11585.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Steiner Géza Eger szikvizes / szódás palack, 3db füles pohárral, kopott, hiányos, m:8 és 27,5cm
11587.

Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,92
13,75

Püls-Brau német söröskorsó, üveg, ón fedővel, kopásnyomokkal, m: 17 cm
11588.

Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,91
17,19

Kolglas lengyel ólomkristály puncsos tál, három részes, etikettel jelzett, szép állapotban.
11589.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Muránói hutaüveg gondola, anyagában színezett, kis csorbával, h: 19,5 cm
11590.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

12 db kristály pezsgős pohár. Hibátlanok 21 cm
11591.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft