Műtárgyak, antikvitás Tételek száma: 81
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2659101
11731
420
Antique
19. századi korpusz, aranyozott papírmasé, korának megfelelő sérülésekkel, kopásokkal. m: 50 cm 2630919
11732
420
24000
Antique
Monumentális bóléstál, ezüstözött alpakka, dúsan csiszolt ólomkristály, kopott, m: 43 cm, 2601515
11733
420
22000
Antique
Jelzés nélkül: Danzig / Gdańsk címeres dísztál. A mottójukkal (Nec temere, nec timide) jelentése: sem hebehurgyán (vakmerően), sem félénken. Kézzel kalapált vörösréz, kopásnyomokkal, d:42cm 2534443
11734
420
36000
Antique
Metronóm mahagóni színűre pácolt diófából - "Maelzel" - Párizs - Franciaország - cca. 1900, jó állapotban, minimális kopásnyomokkal. Működik. Réz verettel jelzett. 11 x 10.5 x 23 cm 2656969
11735
420
Antique
Jajesnica Róbert (1934- ): Gyertyatartó. Domborított vörösréz lemez. Jelzett: Jajesnica Róbert. M:17cm 2632544
11736
420
Antique
Sárkányt ábrázoló régi, kínai pecsétnyomó. faragott jade kő 4,5x4,5 cm / Chinese jade seal maker 2625218
11737
420
26000
Antique
Graf von Faber-Castell toll készlet, díszdobozban, jelzett, hibátlan. 2631654
11738
420
Antique
Tibeti buddhista selyem festmény, szétesett keretben. 12x19 cm 2623589
11739
420
34000
Antique
Figurális mécsestartó, öntött patinázott bronz, porcelán talapzaton, jelzett, hibátlan m: 51cm 2600235
11740
420
26000
Antique
Párbaj pisztoly készlet. Igényes gyűjtői replika. Fa dobozban. 25x45 cm 2630949
11741
420
15000
Antique
Jelzés nélkül: "A hazáért mindhalálig! Magyar Királyi Honvéd Ludovika Akadémia 1808" és "1932 legszebb sporteredményért". Relief, fém, kopott korabeli fakeretben. 24x15 cm 2446008
11742
420
Antique
2 db szecessziós, spiater falitányér, jelzetlen, kopott d:32cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft