Könyvek: Mesekönyvek, ifjúsági irodalom

Tételek száma: 34

Nagy Katalin: Tűrhető Lajos. Mayer Gyula rajzaival. Bp., 1980, Móra. Kiadói kartonált papírkötésben. A szerző által DEDIKÁLT példány! Kissé sérült gerinccel.
17312.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Oszkár Bácsi (Szalay Oszkár): Legszebb meséi. Déry Ricco rajzaival, Bp., é.n., Károlyi Sándor Könyvkiadóvállalat, Kiadói kopottas félvászon kötésben.
17313.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

Walt Disney - Micimackó. Ford.: Hegyesi Gabriella. Bp., 1998, Egmont. Egészoldalas, színes képekkel illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
17314.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Alice B. Woodward - Daniel O'Connor: The Peter Pan Picture Book by - - and - -. Illustrated by Alice B. Woodward. London, 1920. G. Belle & Sons. Angol nyelven. Gazdag színes képanyaggal. Kiadói kartonált papírkötésben, kopott, foltos borítóval, sérült, részben hiányos gerinccel, 3 kijáró lappal.
17315.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Tordon Ákos: A rézorrú tündér. Gaál Éva rajzaival. Bp., 1983, Móra. Kiadói kartonált papírkötésben. A szerző által DEDIKÁLT példány! Kissé sérült gerinccel.
17316.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

17317.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

(Sas Ede) Bocs Bálint: Tányértalpú koma vitézi tettei Boszniában továbbá mulatságos kalandjai a moziban. Mackó úr utazásai. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp.,é.n.,Singer és Wolfner, Kiadói félvászon kötésben, megviselt állapotban, kopott borítóval, sérült gerinccel.
17318.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Tutsek Anna: Cilike rövid ruhában. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp., é.n., Singer és Wolfner. Színes, illusztrált, kiadói félvászon kötésben.
17319.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Lamács-Haugseth, Luisa: Buntes Allerlei / Tarka Barka Miegymás. Bp., 1938, Szent István Társulat. Kiadói félvászon kötés, kopottas állapotban.
17320.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

17322.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Bella István: A zöld pizsamabéka. Kovács Péter rajzaival. Bp., 1979, Móra. Kiadói kartonált papírkötésben. A szerző által DEDIKÁLT példány!
17323.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Kertész Mihály: A csodálatos sárkány. Ifjúsági elbeszélés. Bp., é.n., Athenaeum, kiadói kopottas félvászon kötésben.
17324.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft