Tétel

Kikiáltási ár:

8 000 Ft

28

Leírás:

Hunyadi Sándor: Téli sport - Családi album (Pethő Sándornak dedikált példány.) Budapest, (1934). Athenaeum Irodalmi és Nyomdai Rt. 308 p. Első kiadás. Dedikált: ,,Pethő Sándornak igaz barátsággal és azzal a forró óhajjal, hogy elolvasná ezt a kis könyvet. Hunyady Sándor. Bpest. 1934. dec. 14". Prov.: Pethő Sándor. [Pethő Sándor (1885-1940) történész, közíró, a Magyar Nemzet alapító főszerkesztője.] Ezüstözött, enyhén sérült kiadói egészvászon kötésben. Jó példány.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : ufk