Nemesfém dísztárgyak, ékszerek, drágakövek

Tételek száma: 219

Ezüst (Ag) hamutál, vésett felirattal: Antwerpen-Budapest Prisma Diamonds. Jelzés nélkül, 11cm, nettó: 53g
19072.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
93,75

Ezüst (Ag) ovális asztali képkeret. Jelzett, kopottas állapotban, nettó: 37,1 g, külső méret: 10x8 cm
19073.

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,62
68,75

Ezüst (Ag) vegyes ékszerek, jelzettek, bruttó: 45g
19074.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Ezüst (Ag) Thomas Sabo kígyó medál, jelzett, szemeiből hiányzik a kő, 6cm, nettó: 4,5g
19075.

Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,91
17,19

Ezüst (Ag) 4db pohártartó, jelzett, d: 9 cm, nettó: 82g
19076.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,94
43,75
13

Ezüst (Ag) sótartó, jelzett, m: 3 cm, nettó: 34g
19077.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Arany (Au/14k) karkötő, jelzett, d: 6cm, nettó: 9g
19078.

Kikiáltási ár:
100 000 Ft
271,00
312,50

Arany (Au/14k) Zsebóratok, rossz szerkezettel, bruttó: 28 g, d: 30mm
19079.

Kikiáltási ár:
48 000 Ft
130,08
150,00
10

Arany (Au/14k) nyaklánc, jelzett, h: 42cm, össze gabalyodott, nettó: 2,5g
19080.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25

Arany (Au/14k) karóra hátlap, jelzett, nettó: 4g, d: 31mm
19081.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
28

Ezüst (Ag) nyaklánc, jelzett, h: 41cm, nettó: 9,4g
19082.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Arany (Au/18k) szív alakú medál, kövekkel ékítve, jelzett, 2,5cm, bruttó: 2g
19083.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft