Szobrok, kisplasztikák, plakettek

Tételek száma: 71

Makonde afrikai fafaragás, korának megfelelő állapotban, 20. század. 33 cm
11749.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88

Mikus Sándor (1903-1982): Olvasó nő. Terrakotta szobor, jelzett, hibátlan. m: 27 cm
11750.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

Keleti táncos akt, halcsont őrlemény.M: 27 cm
11751.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Borbereki-Kovács Zoltán (1907 - 1992): A művész testvére. Gipsz, jelzett, korának megfelelő sérülésekkel. M: 50 cm
11752.

Kikiáltási ár:
100 000 Ft
271,00
312,50

11753.

Kikiáltási ár:
150 000 Ft
406,50
468,75

Kelemen Kristóf: Nő. Terrakotta, jelzett, Kopásnyomokkal, m:46cm
11754.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,94
43,75

Blaskó János (1945-) Fekvő női alak. Bronzírozott műgyanta. Jelzett. 40 cm, m: 20 cm
11755.

Kikiáltási ár:
44 000 Ft
119,24
137,50

Jelzés nélkül: Art Deco Szűz Mária. Öntött, patinázott bronz, ónix talapzaton, m: 23 cm
11756.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25

Telcs Ede (1872-1948): "Mikor én még legény voltam" Fém dombormű karcolt felirattal. Jelzett. 22x26 cm
11757.

Kikiáltási ár:
38 000 Ft
102,98
118,75

Jelzés nélkül: Szarvas. Öntöttvas, agancsai javítottak. m: 34cm
11758.

Kikiáltási ár:
48 000 Ft
130,08
150,00

Jelzés nélkül: Ősember. Vas, Rusticai márvány talapzaton. M: 64 cm
11759.

Kikiáltási ár:
38 000 Ft
102,98
118,75

Gondos József: Nő. Terrakotta, jelzett, Ragasztott két helyen (lába, haja), m:19cm
11760.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft