Tétel

Katalógusszám:

13911.
Lezárult 419. Gyorsárverés
Militária

Kikiáltási ár:

36 000 Ft

Leírás:

Siegfried von Waldenburg (1898-1973) Wehrmacht tábornok , a 116 páncélos hadtest parancsnoka, nagy méretű potré. Pasztell, papír jelzett. Maryrose Beadog. Üvegezett keretben, 64x50 cm Hozzá a Der Windhund, a hadtest katonáinak lapja 10 db száma az 1970-es évekből. / Siegfried von Waldenburg (1898-1973) Wehrmacht general of the 116th Panzer Division. His large portrait, Pastel, paper, Signed. With 10 copies of the division's solder's magazine, Der Wildhund, from the 1970's

Megosztás:

Tétel fotót készítette : pk