Porcelán

Tételek száma: 358

Herendi porcelán kutyákat etető juhász figura, kézzel festett, jelzett (Maugsch 1942), hibátlan, m: 20 cm
11164.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,88
87,50

Herendi mézet cipelő maci (mackó, medve), kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:14 cm
11165.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

11166.

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,62
68,75

Herendi Széchenyi István porcelán büszt, fehér és bisquit, jelzett, hibátlan, m: 22 cm
11167.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

11168.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
75,00

Herendi csigán lovagló puttó kézzel festett aranyozott jelzett porcelán figura kopásnyomokkal, kopásnyomokkal. 17x19cm
11169.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

Herendi Porcelán Ludas Matyi, kézzel festett, jelzett a lúd egyik szárnyán apró csorbával, m: 20 cm, h: 26 cm
11170.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00

Herendi porcelán Ludas Matyi, kézzel festett, jelzett (Lux Elek), apró kopásnyomokkal, 25x11,5x20 cm
11171.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25

Herendi porcelán Ludas Matyi, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 8 cm
11172.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

11173.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Herendi porcelán nyuszipár, kézzel festett, jelzett hibátlan, m: 4,5 cm
11174.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Herendi kutyás lány. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. m: 22 cm
11175.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft