Porcelán

Tételek száma: 358

Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán váza, zöld mázzal. matricás, jelzett,  hibátlan, m: 30 cm
11322.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25

Hollóházi Szász Endre által tervezett mi kis tálka matricás jelzett hibátlan 7,5 cm
11323.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Hollóházi Szász Endre plakett, dobozra applikálva, (221/500) jelzés nem látható, porcelán hibátlan, doboz kopott, 19,5x19,5x4m, plakett: 8,5x11,5cm
11324.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített tálka, 6 db tálka és 1 db tányér, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, d: 5-15 cm
11325.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Hollóházi Szász Endre Forma-1 Váza (1986 First Hungarian Grand Prix Hungaroring) Gyűjtői darab!!! m: 20cm, aranyozott, matricás porcelán, jelzett, jó állapotú. Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán váza, matricás, jelzett, hibátlan, m: 20 cm
11326.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00
22

Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán váza. Matricás, jelzett, hibátlan, m: 26 cm
11327.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
20

Hollóházi cseresznyevirág mintás süteményes készlet, matricás, jelzett, hibátlan.
11328.

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,62
68,75

3 db Hollóházi porcelán tálka. Matricások, jelzettek, hibátlanok 14-18 cm
11329.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

Hollóházi Karácsony mintás váza m:22cm, tálka 14x12cm, gyertyatartó m:4,5cm. Matricás porcelán, jelzett, kopásnyomokkal, gyári kartondobozban.
11330.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25

Hollóházi cicás csikknyomó, jelzés nélkül, kopott, m:5cm
11331.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Hollóházi likőrös pohár 4db, tálcán, aranyozott, matricás porcelán, jelzett, m:4,5cm, h:21cm
11332.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

11333.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft