Porcelán Tételek száma: 358
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2639968
11322
418
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán váza, zöld mázzal. matricás, jelzett, hibátlan, m: 30 cm 2634310
11323
418
Hollóházi Szász Endre által tervezett mi kis tálka matricás jelzett hibátlan 7,5 cm 2639038
11324
418
Hollóházi Szász Endre plakett, dobozra applikálva, (221/500) jelzés nem látható, porcelán hibátlan, doboz kopott, 19,5x19,5x4m, plakett: 8,5x11,5cm 2639025
11325
418
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített tálka, 6 db tálka és 1 db tányér, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, d: 5-15 cm 2639022
11326
418
Hollóházi Szász Endre Forma-1 Váza (1986 First Hungarian Grand Prix Hungaroring) Gyűjtői darab!!! m: 20cm, aranyozott, matricás porcelán, jelzett, jó állapotú. Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán váza, matricás, jelzett, hibátlan, m: 20 cm 2635925
11327
418
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán váza. Matricás, jelzett, hibátlan, m: 26 cm 2563838
11328
418
22000
Hollóházi cseresznyevirág mintás süteményes készlet, matricás, jelzett, hibátlan. 2565235
11329
418
3 db Hollóházi porcelán tálka. Matricások, jelzettek, hibátlanok 14-18 cm 2528031
11330
418
Hollóházi Karácsony mintás váza m:22cm, tálka 14x12cm, gyertyatartó m:4,5cm. Matricás porcelán, jelzett, kopásnyomokkal, gyári kartondobozban. 2607126
11331
418
Hollóházi cicás csikknyomó, jelzés nélkül, kopott, m:5cm 2598105
11332
418
Hollóházi likőrös pohár 4db, tálcán, aranyozott, matricás porcelán, jelzett, m:4,5cm, h:21cm 2598104
11333
418
Hollóházi likőrös pohár 4db, tálcán, aranyozott, matricás porcelán, jelzett, m:4,5cm, h:21cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft