Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 331

Titkok játéka. Vál., szerk.: Hegyi Katalin. Válogatás Szentkuthy Miklós fényképhagyatékából. Bp., 2009., Petőfi Irodalmi Múzeum. Kiadói kemény-kötés, kiadói papír védőborítóban, volt könyvtári példány.
17648.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Szigethy Gábor: Ruttkai. Bp, 1987, Terra-Kossuth Nyomda. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17649.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Weöres Sándor: Egybegyűjtött írások. I-III. köt. Bp., 1975, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17650.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Szakál Aurél (szerk.): Halasi Múzeum 5. Emlékkönyv a Thorma János múzeum 145. évfordulójára Kiskunhalas., 2021. Thorma. János múzeum. Kiadói papírkötésben 496p.
17651.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

17652.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Borbándi Gyula: Nyugati magyar irodalmi lexikon és bibliográfia. Bp., 1992, Hitel. Kiadói egészvászon-kötés.
17653.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Jászai Mari emlékiratai. Sajtó alá rendezte: Lehel István. Rajzokkal ellátta: Haranghy Jenő. Bp., [1927], Kir. M. Egyetemi Nyomda, 1 t.+236 p.+ 5 t. Kiadói aranyozott gerincű, dombornyomott félbőr-kötés, kissé kopott, sérült borítóval és gerinccel.
17654.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

17655.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

17656.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Prima Primissima évkönyv. 2003-2007. Bp.,2007, Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, újszerű állapotban, zsugorfóliában.
17657.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

17658.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Gábor György: Gondolatok könyve. Bp., 1962., Magvető. Az arcképeket az egykorú eredetiek nyomán Würtz Ádám, az iniciálékat és a záródíszeket Gáll Gyula rajzolta. Kiadói kissé kopott egészbőr-kötés.
17659.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft