Titkok játéka. Vál., szerk.: Hegyi Katalin. Válogatás Szentkuthy Miklós fényképhagyatékából. Bp., 2009., Petőfi Irodalmi Múzeum. Kiadói kemény-kötés, kiadói papír védőborítóban, volt könyvtári példány.
Szakál Aurél (szerk.): Halasi Múzeum 5. Emlékkönyv a Thorma János múzeum 145. évfordulójára Kiskunhalas., 2021. Thorma. János múzeum. Kiadói papírkötésben 496p.
Jászai Mari emlékiratai. Sajtó alá rendezte: Lehel István. Rajzokkal ellátta: Haranghy Jenő. Bp., [1927], Kir. M. Egyetemi Nyomda, 1 t.+236 p.+ 5 t. Kiadói aranyozott gerincű, dombornyomott félbőr-kötés, kissé kopott, sérült borítóval és gerinccel.
Gábor György: Gondolatok könyve. Bp., 1962., Magvető. Az arcképeket az egykorú eredetiek nyomán Würtz Ádám, az iniciálékat és a záródíszeket Gáll Gyula rajzolta. Kiadói kissé kopott egészbőr-kötés.