Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 336
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2626979
10550
417
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
10 db vegyes festmény, olaj, karton, kopott keretekben. cca. 8x12cm 2626980
10551
417
4600
10 db vegyes festmény, olaj, karton, kopott keretekben. cca. 8x12cm 2626978
10552
417
6 db vegyes festmény, olaj, karton, kopott keretekben. cca. 15x20cm 2626976
10553
417
8 db vegyes festmény, olaj, karton, kopott keretekben. cca. 10x15cm 2627265
10554
417
Olvashatatlan jelzéssel: Judit. Vegyes technika, papír, Üvegezett fakeretben. 18x14cm 2627608
10555
417
Olvashatatlan jelzéssel: Gémeskút. Rézkarc, papír, 18x24cm 2627613
10556
417
Olvashatatlan jelzéssel: Tenger. Olaj, karton, 23x20,5cm 2627615
10557
417
Olvashatatlan jelzéssel: Női portré 1907. Szén, papír, szélén kis sérüléssel, 24x17cm 2627664
10558
417
Olvashatatlan jelzéssel: Kastély. Ceruza, papír, üvegezett sérült keretben, 40x55cm 2627665
10559
417
Olvashatatlan jelzéssel: Folyópartitanya. Olaj, farost, sérült keretben, 56x77cm 2629023
10560
417
Olvashatatlan jelzéssel: Őszi táj. Olaj, farost, fakeretben, 24x39cm 2629025
10561
417
5500
Olvashatatlan jelzéssel: Őszi erdő. Olaj, karton, fakeretben, 41x29cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft