Könyvek: Történelem

Tételek száma: 186

Badiny Jós Ferenc: Jézus király a Pártus herceg. Bp., 2003, Magyar Ház, 488 p. Kiadói kartonált papírkötés.
15759.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Huizinga, Johan 2 db műve: J. Huizinga: A középkor alkonya. Ford.: Szerb Antal. Az európai kultúra története. Bp., [1938], Athenaeum, 308 p. Első kiadás. Oldalszámozáson kívüli, fekete-fehér képtáblákkal. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos, egyébként jó állapotban. + Patriotizmus, nacionalizmus. Ford.: Szentkúty Pál. Vita nova 1. Bp., [1941], Danubia. Egyetlen kiadás. Kiadói papírkötés.
15760.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Lambrecht Kálmán: Az ősember. Ősvilágok élete. A 8.,19-23. fejezetek szerzője: Kormos Tivadar. Bp., 1931, Dante. Harmadik kiadás. Szövegközi és egészoldalas, fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé sérült borítóval és gerinccel.
15761.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Bibliotheca Corviniana. A kötetet összállította, a tanulmányt és a jegyzeteket írta Csapodi Csaba, Csapodiné Gárdonyi Klára. Bp., 1981, Magyar Helikon-Corvina. Harmadik, bővített kiadás. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papírborítóban,
15762.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Maurois, André: Anglia története I.-II. Fordította: Németh Andor. Bp., é.n..Írás. 707 p. Kiadói vászon kötésben
15763.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Christiane Desroches-Noblecourt: Tutanhamon. Egy fáraó élete és halála. Bp., 1967, Corvina. 2. kiadás. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kissé kopott egészvászon-kötés, javított gerinccel, volt könyvtári példány.
15764.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

The search for Alexander. An exhibiton. Boston,1980,The Greek Ministry of Culture and Sciences - New Graphic Society. Gazdag képanyaggal illusztrált. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.
15765.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Mód Aladár: 400 év küzdelem az önálló Magyarországért. Bp., 1954., Szikra. Kiadói félvászon kötésben, kissé kopott borítóval.
15766.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Dr. Szilágyi János-Dr. Szabó Károly: A tűzrendészet fejlődése az őskortól a modern időkig. Bp.,1986,BM Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
15767.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

A politikus Antall József - Az európai úton. Tanulmányok, esszék, emlékezések a kortársaktól. Szerk.: Jeszenszky Géza, Kapronczay Károly, Biernaczky Szilárd. Bp.,2006., Mundus. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15768.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

16500.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00

Kubinyi Ferenc: Fekete Lexikon. I. 1945-1946. Miskolc, 1994, Malomfalvi. Kiadói papírkötésben.
16501.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft