Könyvek: Történelem

Tételek száma: 186

Török József: A tizenötödik század magyar egyháztörténete. Keresztény századok. Bp., 2006, Mikes Kiadó, 240 p. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
15661.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Török József: A tizennegyedik század magyar egyháztörténete. Keresztény századok. Bp., 2004, Mikes Kiadó, 240 p. Kiadói kartonált papírkötés.
15662.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Török József: A tizenharmadik század magyar egyháztörténete. Keresztény századok. Bp., 2003, Mikes Kiadó, 232 p. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
15663.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Török József: A tizenkettedik század magyar egyháztörténete. Keresztény századok. Bp., 2002, Mikes Kiadó, 232 p. Kiadói kartonált papírkötés, a borítón kis sérüléssel, egyébként jó állapotban.
15664.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Képek az 1896. Ezredéves Országos Kiállításról. / Bilder aus der Milleniums-Landes-austellung 1896 in Budapest. / Vues de L'exposition illénaire Hongroise de 1896 a Budapest. I. füzet. (Bp., 1896, Franklin-Társulat). Egészoldalas fametszetekkel (közte néhány kihajtható), három nyelven (francia, magyar, német) feliratozva. Dombornyomott egészbőr-kötés, rossz állapotban, kopott, sérült borítóval és gerinccel, sérült lapokkal, firkákkal.
15665.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Vékony István: Bolla Márton mint történetíró. Bp., 1908. Stephaneum. Kiadói papírkötésben
15666.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

Churchill nyilatkozik a szovjetről. H.n., é.n., 110 p. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés. Az 1944-es Stádium kiadás reprintje.
15667.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
17

15668.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Ember Ödön: A székelyek eredetének irodalma és annak hatása a nemzeti népi törekvésekre. Debrecen, 1940. Nagy Károly grafikai intézet Kiadói papírkötésben 39p.
15669.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

E. Kovács László: A finn néprajzi mozgalom. Cluj, 1938.; + Bakó Elemér: A finn népnyelvkutatás. Debrecen, 1939. Népnyelvkutató
15670.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

László Mihály: Keleti testvéreink. Bp., 2012. Magyar ház. Kiadói papírkötésben.
15671.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1989 Az 1956-os Magyar Forradalom mártírjainak újratemetésére szóló meghívó,(1989. jún. 15. Rákoskeresztúri Köztemető 301-es parcellája), az Inconnu Független Művészeti csoport képeslapján szóló nyomtatott meghívóval, Dienes István (1929-1995) régész, muzeológus és felesége részére. Borítékkal. + Halottaink 1956 I-II. köt. Szerk.: Bp., 1989., Katalizátor. Kiadói papírkötés. Benne egy 2008-as 1956-os megemlékezésre szóló ajándékjeggyel és 2009-es meghívóval.
15672.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft