Könyvek: Természettudomány, medicina

Tételek száma: 51

Móczár László: Rovarkalauz. Bp., 1990., Gondolat. Színes fotókkal illusztrált. Kiadói nyl-kötés, kiadói papír védőborítóban. + Oláh József: Rovargyűjtés. Kis Technikus Könyvtár. Bp., 1967, Táncsics. Kiadói papírkötés, javított gerinccel.
17092.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

J. Bauer - V. Bouska - F. Tvrz: Drágakőkalauz. Bp., 1989, Natura. Színes képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötésben, papír védőborítóban, jó állapotban.
17093.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1975 Öltözködési és testápolási tanácsadó. Bp., 1975, Centrum Áruházak, 39+1 p. Papírkötés.
17094.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Szőlőtermesztés a kísérleti mezőgazdasági (növénytermesztési) szakközépiskolák II. osztálya számára. Bp., 1961. Mezőgazdasági
17095.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

17096.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

17097.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

17098.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

17099.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Adler Péter, Záray Ervin: Konzerváló fogászat. Bp., 1961, Medicina (Franklin-ny.), 536 p. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott, foltos borítóval, helyenként kissé ázott, foltos lapokkal. Megjelent 2400 példányban.
17100.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Dr. Török Éva, Dr. Rutkai Krisztina: Gyermekbőrgyógyászat. Bp., 1995, Medicina. Második kiadás. Színes fotókkal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
17101.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Dr. Dékány Zoltán: Szemelvények a magyar fül-orr-gégészet történetéből. Bp., 2000, Hiete Fül-Orr-Gégeklinika Békésy György Alapítványa, 464 p. Kiadói kartonált papírkötés. A szerző által DEDIKÁLT példány.
17102.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Joel J. Lerner-Petr Zima: Üzleti matematika. Schaum-Könyvek. Bp., 1993., Panem-McGraw-Hill. Kiadói papírkötés.
17103.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft