Könyvek: Természettudomány, medicina Tételek száma: 51
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2618088
17092
416
Books: Natural sciences, Medicine
Móczár László: Rovarkalauz. Bp., 1990., Gondolat. Színes fotókkal illusztrált. Kiadói nyl-kötés, kiadói papír védőborítóban. + Oláh József: Rovargyűjtés. Kis Technikus Könyvtár. Bp., 1967, Táncsics. Kiadói papírkötés, javított gerinccel. 2618028
17093
416
J. Bauer - V. Bouska - F. Tvrz: Drágakőkalauz. Bp., 1989, Natura. Színes képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötésben, papír védőborítóban, jó állapotban. 2578027
17094
416
1975 Öltözködési és testápolási tanácsadó. Bp., 1975, Centrum Áruházak, 39+1 p. Papírkötés. 2618862
17095
416
Szőlőtermesztés a kísérleti mezőgazdasági (növénytermesztési) szakközépiskolák II. osztálya számára. Bp., 1961. Mezőgazdasági 2476860
17096
416
Köves József: Csillagászati földrajz. Bp., 1979., Tankönyvkiadó. Harmadik kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott borítóval. Megjelent 3000 példányban. 2345840
17097
416
Bobály Mihály: Bali tengeri búvárfotók. Bp., é.n. Print Kft. Kiadói kartonált papírkötésben, papír védőborítóban. 2397632
17098
416
Gyógyszer Vademecum 1-2. Útmutató gyógyszerkészítmények rendelésére. Bp., 1996. OGYI. Kiadói műbőr kötésben 2532175
17099
416
Klinikai therapia. A modern orvostudomány kézikönyve. II. köt. Szerk.: Dr. Müller Vilmos. Bp., 1940, Dr. Müller Vilmos (Merkantil-ny.), (6)+868 p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Aranyozott egészvászon-kötés, kissé sérült, kopott borítóval és gerinccel, kissé laza fűzéssel, helyenként a kötéstől részben elvált lapokkal. 2580626
17100
416
Adler Péter, Záray Ervin: Konzerváló fogászat. Bp., 1961, Medicina (Franklin-ny.), 536 p. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott, foltos borítóval, helyenként kissé ázott, foltos lapokkal. Megjelent 2400 példányban. 2580534
17101
416
Dr. Török Éva, Dr. Rutkai Krisztina: Gyermekbőrgyógyászat. Bp., 1995, Medicina. Második kiadás. Színes fotókkal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés. 2580478
17102
416
Dr. Dékány Zoltán: Szemelvények a magyar fül-orr-gégészet történetéből. Bp., 2000, Hiete Fül-Orr-Gégeklinika Békésy György Alapítványa, 464 p. Kiadói kartonált papírkötés. A szerző által DEDIKÁLT példány. 2620835
17103
416
Joel J. Lerner-Petr Zima: Üzleti matematika. Schaum-Könyvek. Bp., 1993., Panem-McGraw-Hill. Kiadói papírkötés. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft