Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül

Tételek száma: 322

Martin jelzéssel: Utcarészlet. Akvarell, tus, papír, lap széle sérült, kissé foltos 30,5×43 cm
10526.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Róna K jelzéssel: Női portré. Pasztell, papír. Üvegezett fa keretben. 32×23,5 cm
10527.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

DKL (?) jelzéssel: Napfényes kert. Akvarell papír, üvegezett fa keretben. Lap széle kissé sérült. 20,5×29 cm.
10528.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,38
13,13

Baráth jelzéssel: Havas utca. Olaj, karton, fa keretben. Kétoldalas mű, hátoldalán szoptató anya vázlattal, 17×25 cm.
10529.

Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,92
13,75

Molnár jelzéssel: Csendélet szilvákkal és körtékkel. Olaj, karton. Régi üvegezett, sérült fa keretben. 22×34 cm.
10530.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

Vida Z 1942 jelzéssel: Kisfiú portréja. Pasztell, papír. Sérült, üvegezett fa keretben, 42,5×33,5 cm
10531.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

GA jelzéssel: Kertek alja. Pasztell, papír. Üvegezett fakeretben. 54x69 cm
10532.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

KS jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, farost. Fa keretben. 56,5x42,5 cm
10533.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

Oswald jelzéssel: Téli táj. Olaj, vászon, foltos. Dekoratív, kissé sérült fa keretben. 50x70 cm
10534.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00

Pordác (?) jelzéssel: Őszi erdő. Olaj, karton. Jobb alsó sarka kissé sérült. Fa keretben. 52,5x65 cm
10535.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88

Szántó Piroska (1913-1998): Úr és rabszolga. Szitanyomat, papír, utólagos jelzéssel, paszpartuban, 23×13,5 cm
10536.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

HO (?) jelzéssel (jobbra lent): Anya gyermekével. Olaj, karton, hátoldalán feliratozott, sérült, 35×42 cm
10537.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft