Metszetek

Tételek száma: 111

Thomlinson festménye után: Robert Rogers (1731-1795) amerikai angol őrnagy portréja, 1776 körül. Mezzotinto, papír. Jelzett a metszeten. Thomas Hart, London kiadása. Kissé foltos. Üvegezett fakeretben. 22x15,5 cm
10951.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Wilckenson festménye után: Benedict Arnold (1740 k.-1801) amerikai tábornok portréja, 1776 körül. Mezzotinto, papír. Jelzett a metszeten. Thomas Hart, London kiadása. Kissé foltos. Üvegezett fakeretben. 22x15,5 cm
10952.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Alexander Campbell festménye után: Jean (John) Sullivan (1740-1795) tábornok, az Egyesült Államok egyik alapítójának portréja, 1776 körül. Mezzotinto, papír. Jelzett a metszeten. Thomas Hart, London kiadása. Kissé foltos. Üvegezett fakeretben. 22x15,5 cm
10953.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Rembrandt van Rijn (1606-1669) után: Ádám és Éva. Heliogravűr, papír. Jelzett a nyomaton. Papírra kasírozva. 16x11,5 cm
10954.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

cca 1905 Albrecht Dürer után: Hieronymus Holzschuher portréja. Heliogravűr, papír, kissé sérült. Külön lapon német nyelvű leírással, 35×25 cm
10955.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

L. Rohbock (1820-1883) rajza alapján metszette A. Fesca: Veszprém déli oldala. Acélmetszet, papír, jelzett a metszeten. Lauffer és Stolp Pest. Paszpartuban. 11,5x17,5 cm
10956.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

cca 1800 Porto látlóképe. Színezett linómetszet, papír. Jelzés nélkül. Körbevágva. 37,5x62 cm / View of Porto. Coloured etching on paper. Unsigned. Cut. 37,5x62 cm
10957.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,94
43,75

Ferdinand Wüst. (1845-1908): Figurale Compositionen, II. Serie. Wien&Leipzig, é.n. (1895 körül), Josef Heim. Litográfia, papír, részben jelzett a litográfián Litográfiagyűjtemény félvászonkötésű kiadói, sérült és foltos mappában. Hiányos, össz. 16 db litográfia (eredeti teljes darabszám nem ismert, feltehetően 8 db hiányzik), többségében kissé foltos, lapméret: 28x21,5 cm.
10958.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

10959.

Kikiáltási ár:
65 000 Ft
176,15
203,13

cca 1840 2 db metszet a Les Bals Masques sorozatból: Les Apprets du Bal és Le retour du bal masque. Litográfia, papír. Jeleztt a litográfián. Hajtásnyommal, egyik lap szélén kisebb szakadással. 25x21 cm
10960.

Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,91
17,19

10961.

Kikiáltási ár:
55 000 Ft
149,05
171,88

10962.

Kikiáltási ár:
7 500 Ft
20,33
23,44

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft