Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül

Tételek száma: 293

Püspöky M jelzéssel: Tavaszi mező. Olaj, karton. kissé sérült keretben. 25x34 cm.
10481.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Rona Károly jelzéssel: Tengerpart. Olaj, karton. Üvegezett, sérült keretben. 23x17 cm
10482.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

H Surgina jelzéssel: Virágok., Akril, papír. keretben, 32x43 cm
10483.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Balogh Lajos jelzéssel: Táj. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 8x19 cm
10484.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Diósy Antal jelzéssel: Balerina. Pasztell, papír. Üvegezett, kissé sérült fa keretben. 70x50 cm
10485.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88

Scheiber jelzéssel: Bárhölgy. Vegyes technika, papír. Üvegezett, sérült fa keretben. 50x38 cm
10486.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Bihari jelzéssel: Szentendrei kapu. Linómetszet, papír. Fa keretben. 28x25,5 cm
10487.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

K. Kaufmann jelzéssel: Vitorlás. Olaj, karton. Fa keretben. 23x38 cm
10488.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Vaszary J. jelzéssel: Olvasó hölgy. Kréta, papír. Sérült. 35,5x53 cm
10489.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

HM jelzéssel: 8 db szegedi részletet ábrázoló grafika. Linómetszet, papír, jelzett a metszeten, paszpartuban. Helyenként kissé foltos. 7x10 cm és hasonló méretekben.
10490.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

JK jelzéssel: Titokzatos alak. Vegyes technika, vászon.. 50x35 cm.
10491.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Iván jelzéssel: Madár (fácán?). Olaj, karton. Dekoratív fa keretben. 24,5x19,5 cm
10492.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft