Festmények és grafikák Tételek száma: 433
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2404457
10133
413
Gergó József (?-): Rózsa. Akvarell, ceruza, papír. Jelzett a hátoldalán. Paszpartuban. 18x12 cm 2583807
10134
413
4400
Gimes Lajos (1886-1945): Interieur. Rézkarc, papír, foltos, üvegezett keretben, 17×13 cm 2580908
10135
413
Prihoda István (1891-1956)-Glatz Oszkár (1872-1958): Leány kapával. Színezett rézkarc, papír, jelzett (Glatz és Prihoda), 22,5x20cm, kissé foltos. Üvegezett, kissé sérült fa keretben. 2553088
10136
413
Gönczi Béla (1934-): Budapest, Vigadó. Rézkarc, papír, jelzett, 6,5x12 cm 2494408
10137
413
14000
Kuno Gonschior (1935-2010): Zöld-narancs kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzés nélkül, hátoldalán feliratozott. Üvegezett keretben. 26x6 cm 2576986
10138
413
Görög Rezső (1930- ): Halászok. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 23,5×38,5 cm 2489160
10139
413
120000
Kikiáltási ár:
120 000 Ft
2489157
10140
413
80000
Gráber Margit (1896-1993): Leány arckép, 1979. Olaj, vászon, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, 40×60 cm / oil on canvas, signed 2465261
10141
413
Friedrich Gräsel (1927-2013): Metszett hasábok, 1978. Szitanyomat, papír. Jelzés nélkül. Hátoldalán feliratozott. Plexiüvegezett keretben. Lapméret: 34,5x29 cm 2581250
10142
413
15000
Gross Arnold (1929-2015): Kondor Béla emléklap. Ofszet nyomat, papír, jelzett, Corvina mappából, 19x27 cm 2581258
10143
413
15000
Gross Arnold (1929-2015): A Spanyol Lépcső Rómában. Ofszet nyomat, papír, jelzett, a Corvina mappából, 20×19 cm 2581279
10144
413
15000
Gross Arnold (1929-2015): Tordai műterem. Ofszet nyomat, papír, jelzett, a Corvina mappából, 17×23 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft