Festmények és grafikák

Tételek száma: 433

Basch Árpád (1873-1944): Szecessziós nő. Litográfia, papír, jelzett a dúcon, régi réz keretben. 15x12cm
10036.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05
29

B. Séday Mária (1925-2009): Táncoló pár. Ceruza, papír, jelzett. Üvegezett keretben. 13,5×13,5 cm
10037.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

B. Séday Mária (1925-2009): Csendélet virágokkal. Ceruza, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben. 15,5×17 cm
10038.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

10039.

Kikiáltási ár:
34 000 Ft
92,14
106,25

10040.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

B. Séday Mária (1925-2009): Könnyed mozdulatok. Olaj, farost, jelzett. Fa keretben. 20×21 cm
10041.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

B. Séday Mária (1925-2009): Táncoló páros. Ceruza, papír, jelzett. Üvegezett keretben. 15×14,5 cm
10042.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

Benes Bátor (1978-): Birodalom I., 2006. Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott: 1/15. Üvegezett fa keretben. 63x48 cm
10043.

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,62
68,75

10044.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88

ifj. Benedek Jenő (1939 - 2019): Folyókanyar. Olaj, farost, jelzett, üvegezett fakeretben, 35x50cm
10045.

Kikiáltási ár:
38 000 Ft
102,98
118,75

10046.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,40
125,00

10047.

Kikiáltási ár:
160 000 Ft
433,60
500,00

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft