Festmények és grafikák Tételek száma: 433
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2557450
10375
413
28000
Székely Pierre (1923-2001): "A cirkuszigazgató". Színes litográfia, papír, jelzett, számozott (66/100). Az 1982-ben megjelent Kőcirkusz mappából. Lapméret: 70×50 cm / Pierre Szekely (1923-2001): Circus director. Lithography, paper, signed and numbered (66/100). From the album Cirque de Pierre, published in 1982. Sheet size: 70x50 cm 2522180
10376
413
Szepes Gyula (1902-1992): Lány portré 1979. Olaj, vászon, jelzett 73,5×50 cm 2581233
10377
413
cca 1933 Dallos Hanna (1907-1944): "Ámen", fametszet, papír, jelzett a metszeten, 28,5x20,5 cm 2476302
10378
413
Szilvásy Margit (1898 -1977): Kislány portréja, 1966. Olaj, farost, jelzett, üvegezett fa keretben, 49,5×34 cm 2565265
10379
413
Szőnyi István (1894-1960): Zsuzsa. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, hátoldalán Koller Galéria bélyegzőjével, lapon apró foltokkal, 12,5x8 cm 2492474
10380
413
Sztronga József (?-?), működött a XX. sz elején: Jézus, 1906. Ceruza, papír, jelzett. Lapon apró foltokkal. Üvegezett fa képkeretben, 40×27 cm 2579327
10381
413
Tálos Gyula (1887-1975): Vidéki falusi kultúrház berendezése. Vegyes technika, papír, sérült. szakadt, hiányos 63x54 cm 2480250
10382
413
Tamás Ervin (1922-1996): Pesti Dunapart a Hungária malommal és hajókkal (mai XIII. ker.), 1943. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 33,5×48,5 cm 2503972
10383
413
Tirpák Sándor (1884 - ?): Női portré. Olaj, karton. SÉRÜLT!. Jelzett. Keret nélkül. 49x40cm 2583759
10384
413
Toldy Mária (1939-): Téli társaság. Olaj, fa, jelzett. Dekoratív fa keretben, 11,5×16,5 cm 2583762
10385
413
Toldy Mária (1939-): Téli társaság. Olaj, fa, jelzés nélkül, hátoldalán feliratozott. Dekoratív fa keretben, 12×17 cm 2570266
10386
413
3800
Tóth Gyula (1891-1970): Vadkacsák. Ceruza, papír, jelzés nélkül, 31x23 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft