Festmények és grafikák

Tételek száma: 433

S. J. Reeve (?-): Vadászatról hazatérők. Olaj, karton, jelzett. Dekoratív fa keretben, 30×40 cm
10327.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Reitmayer Béla (?-?): Szarvasok viadala. Akvarell, papír. Dekoratív, üvegezett fa keretben. 30x44 cm
10328.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Rékassy Csaba (1937-1989): Erotikus rézkarc. papír, jelzett, sorszámozott 97/100 Üvegezett keretben 13,5x9 cm
10329.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
41

Révész Imre (1859-1945): Kukoricahántás. Színezett rézkarc, papír, jelzés nélkül. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 39×50 cm
10330.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Révész Napsugár (1944- ): Házak (illusztráció). Fametszet, papír, jelzett, hátoldalán "Egyetemi élet, a debreceni egyetemek lapja" bélyegzőjével, 15,5×12,5 cm
10331.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Rimtas Tarabilda (1943-): Lizdas (Hortobágy), 1984. Rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban. Hátoldali feliraton szerepel Both Ferenc (Hajdúsági Nemzetközi Művésztelep, Hajdúböszörmény) neve, 35×22,5 cm
10332.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1914 Rippl-Rónai József (1861-1927): Virágtanulmány. Litográfia, papír, a Díszítő Művészet melléklete, 20×15,5 cm
10333.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

Rippl-Rónai József (1861-1927): Pesti lányok. Aktok. Cinkográfia 1913, papír, jelzett a cinkográfián, lapméret 26×35,5 cm csak 200 pld!
10334.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Róna, szül. Rosner József (1861-1939): Női arckép tanulmány, 1876-80 körül. Ceruza, papír. Jelzés nélkül. Kissé foltos. 20x14,5 cm
10335.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Róna, szül. Rosner József (1861-1939): Szakállas férfi portré, 1877. Ceruza, papír. Jelzett (Rosner). Lap alján Khoor József (1817-1880), feltehetően Róna József tanárának aláírásával. Lapszéli sérülésekkel. 28x20 cm
10336.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
34

10337.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,81
34,38

Rudnay Gyula (1878-1957): Dombos táj fákkal. Rézkarc, papír, jelzett, 15×23 cm, paszpartuban.
10338.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft