Révész Napsugár (1944- ): Házak (illusztráció). Fametszet, papír, jelzett, hátoldalán "Egyetemi élet, a debreceni egyetemek lapja" bélyegzőjével, 15,5×12,5 cm
Rimtas Tarabilda (1943-): Lizdas (Hortobágy), 1984. Rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban. Hátoldali feliraton szerepel Both Ferenc (Hajdúsági Nemzetközi Művésztelep, Hajdúböszörmény) neve, 35×22,5 cm
Róna, szül. Rosner József (1861-1939): Szakállas férfi portré, 1877. Ceruza, papír. Jelzett (Rosner). Lap alján Khoor József (1817-1880), feltehetően Róna József tanárának aláírásával. Lapszéli sérülésekkel. 28x20 cm
Rozanits Tibor (1931), 10 db mű: "Íriszek Firenzéből". Rézkarc, papír, minden lap jelzett és számozott (26/100). Az 1984-ben megjelent "Íriszek Firenzéből" c. 15 lapos mappából. 8x6 cm