Festmények és grafikák

Tételek száma: 433

Mesterházy Dénes (1900-1949 körül): Libapásztorlány. Olaj, karton, jelzett. Dekoratív, kissé sérült fa keretben, 36×25,5 cm
10266.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
14

Mészáros Lajos (1925-1971): Zagyvahíd. Linómetszet, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, lap széle foltos, 27×39 cm
10267.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

10268.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

Rune Mields (1935-): Geometrikus kompozíció. Szitanyomat, papír. Jelzett a hátoldalán. Üvegezett fa keretben. 34x29 cm
10269.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,94
43,75

10270.

Kikiáltási ár:
42 000 Ft
113,82
131,25

Joan Miró (1893-1983): Offszet-litográfia. papír. Sorszámozott, nyomtatott jelzéssel 32/150 Aviomar SPA tanusítvánnyal. Alja megázott, hullámos. 76x56 cm képméret 56x28 cm / got wet at lower part.
10271.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
36

Misch Ádám (1935-1995): Kirmes (búcsú), 1973. Szitanyomat, papír, jelzett és datált (Misch 73), számozott (4/20), 31,5x49 cm
10272.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25

10273.

Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,91
17,19

Molnár Dénes (1947-2000): Marosvásárhely. Fametszet, papír, jelzett. Hátoldalán a művész bélyegzőjével, 16x12 cm
10274.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

10275.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

10276.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Marcello Morandini: Geometrikus kompozíció. Szitanyomat, papír. Jelzett a hátoldalán. Üvegezett fa keretben, 27x27 cm.
10277.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,40
125,00

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft