Porcelán

Tételek száma: 399

Herendi Viktória mintás só és borstartó, kézzel festett porcelán, jelzett, kopásnyomokkal.
11225.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

11226.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,46
81,25

Herendi Viktória mintás bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, sérült.d:11,  m 8,5 cm
11227.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Herendi Viktória mintás leveles tálka, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, 14,5×8,5 cm
11228.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Herendi Viktória mintás 6db mélytányér, kézzel festett porcelán, jelzett, kopásnyomokkal.
11229.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,60
187,50

Herendi Viktória mintás só és bors tartó / fűszertartó, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, h:15cm, m:5cm
11230.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Herendi Viktória mintás, háncs nyomott váza, kopásnyomokkal, jelzett. m: 15cm
11231.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Herendi Viktória mintás, kratér váza, kopásnyomokkal, jelzett. m: 20,5cm
11232.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,94
43,75

Herendi Viktória mintás, háncs nyomott lámpatest,kopásnyomokkal, jelzett. m: 25cm
11233.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

11234.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00
11

11235.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

Herendi Viktória mintás leveles tálka, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, apró mázrepedéssel 15x8,5 cm
11236.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft