Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek

Tételek száma: 187

Ezüst(Ag) csepp alakú fülbevalópár zöld kővel, jelzett, h: 3 cm, bruttó: 5,6 g
19051.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Ezüst(Ag) áttört leveles gyűrű, jelzett, méret: 54, bruttó: 3,17 g
19052.

Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,92
13,75

Ezüst(Ag) zománcozott gyűrű, jelzett, méret: 54, bruttó: 6,54 g
19053.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Ezüst(Ag) dupla gyűrű piros kővel, jelzett, méret: 54, bruttó: 4,35 g
19054.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88

Ezüst(Ag) csepp alakú gyűrű zöld kővel, jelzett, méret: 57, bruttó: 3,31 g
19055.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

Ezüst (Ag) Keresztelőpohár, vésett felirattal, jelzett, nettó:60g, m:8cm
19056.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Ezüst 8Ag) vodkás pohár, jelzett, nettó:38g, m:9cm
19057.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
19

Ezüst (Ag) pudrié, kopott, vésett, jelzett, belsejében fém betéttel, bruttó: 155g, d:10cm
19058.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Ezüst(Ag) karkötő, Pandora jelzéssel, állítható hosszúság, bruttó: 5,77 g
19059.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Ezüst(Ag) venezianer nyaklánc csepp alakú zöld köves medállal, jelzett, h: 48 cm, bruttó: 7,18 g
19060.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Ezüst(Ag) venezianer nyaklánc tenyésztett gyöngy medállal, jelzett, h: 38 cm, bruttó: 4,2 g
19061.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Ezüst(Ag) ékszerszett (nyaklánc, gyűrű, fülbevalópár), jelzett, bruttó: 12,6 g
19062.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft