Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek

Tételek száma: 187

19015.

Kikiáltási ár:
260 000 Ft
704,61
812,50

Ezüst (Ag) kerek tálca, jelzett, nettó: 345g, d:24cm
19016.

Kikiáltási ár:
48 000 Ft
130,08
150,00

Ezüst (Ag) áttört copf stílusú kerek tálca, jelzett, nettó: 366g, d:29cm
19017.

Kikiáltási ár:
48 000 Ft
130,08
150,00

Ezüst (Ag) tálka, benne osztrák ezüst (Ag) 50 schillinges Theodor Körner (1973) emlékérmével, jelzett, kopott, d: 14 cm
19018.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
75,00

19019.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

Arany (Au) 14K karkötő, jelzett, h: 19,5 cm, nettó: 11 g
19020.

Kikiáltási ár:
110 000 Ft
298,10
343,75

Ezüst (Ag/925) Női gyűrű törmelék smaragddal és rubinnal ékítve. br:5,25g, m:57, jelzett
19021.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
93,75

Aranyozott ezüst(Ag) karperec, kövekkel gazdagon kirakva, jelzett, d: 5,5 cm, bruttó: 18,7 g
19022.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88

Ezüst (Ag) nyakkendőtű lánccal, jelzett, 5,7 g, h: 5 cm (nyakkendőtű) és h: 8 cm (lánc), apró kopásnyomokkal + Ezüst (Ag) mandzsetta gomb pár, 6 g, jelzett, apró kopásnyomokkal
19023.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Ezüst(Ag) háromköves gyűrű függővel, jelzett, bruttó: 3,85 g
19024.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

Aranyozott ezüst(Ag) fülbevalópár, jelzett, hiányos, h: 1,5 cm, bruttó: 2,6 g
19025.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

Ezüst(Ag) kígyó nyaklánc életfás medállal, jelzett, h: 50 cm, bruttó: 5,6 g
19026.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft