Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek Tételek száma: 187
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2564203
19111
412
Jewellery
Ezüst(Ag) virágos fülbevalópár, jelzett, h: 3 cm, bruttó: 4,7 g 2564179
19112
412
Jewellery
Ezüst(Ag) fülbevalópár gyöngyházzal, jelzett, h: 3 cm, bruttó: 6,76 g 2564186
19113
412
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) fülbevalópár, jelzett, h: 2,5 cm, bruttó: 5,6 g 2564210
19114
412
Jewellery
Ezüst(Ag) koszorús fülbevalópár kövekkel gazdagon kirakva, jelzett, d: 2 cm, bruttó: 6,13 g 2564208
19115
412
Jewellery
Ezüst(Ag) fülbevalópár borostyánnal, jelzés nélkül, h: 4 cm, bruttó: 9,2 g 2486586
19116
412
36000
Jewellery
Ezüst (Ag) tortalapát, gazdag, barokk figurális díszítéssel, jelzett, nettó: 67,9 g, h: 21,5 cm 1960346
19117
412
28000
Jewellery
Ezüst(Ag) rózsás kanál + 6 db kiskanál, jelzett, nettó: 136 g 2526634
19118
412
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű gyönggyel és kövekkel, jelzett, kis deformációval, méret: 51, bruttó: 3,22 g 2506208
19119
412
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) gyűrű, jelzett, kis kopással, méret: 52, nettó: 1,1 g 2491821
19120
412
Jewellery
Ezüst (Ag) díszkanál Velence jelképével. h: 11,5cm Jelzett. nettó: 8,8 g 2491862
19121
412
Jewellery
Ezüst (Ag) díszkanál Baden-Baden címerével. Jelzett. h: 11cm bruttó:8,9 g 2526984
19122
412
Jewellery
Ezüst(Ag) zsebóra, jelzett, másodpercmutató nélkül, sérült számlap, nem jár, d: 4,5 cm, bruttó: 78,19 g Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft