Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek

Tételek száma: 187

Ezüst(Ag) nyaklánc gyöngyházas medállal, jelzett, h: 44 cm, bruttó: 7,42 g
19075.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Ezüst(Ag) pillangós gyűrű, jelzett, méret: 56, bruttó: 4,17 g
19076.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88

Aranyozott ezüst(Ag) karkötő, kerek középrésszel, h: 19 cm, bruttó: 3,5 g
19077.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Ezüst(Ag) csavart nyaklánc, aranyozott ezüst(Ag) köves medállal, jelzett, h: 46 cm, bruttó: 5,76 g
19078.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Ezüst(Ag) nyaklánc borostyános medállal, jelzett, h: 44 cm, bruttó: 3,67 g
19079.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,47
14,38

Ezüst(Ag) nyaklánc aranyozott ezüst (Ag) függővel, jelzett, h: 46 cm, bruttó: 6,4 g
19080.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Ezüst(Ag) karperec, jelzett, kis deformációval, 4,5×5 cm, nettó: 5,4 g
19081.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Ezüst(Ag) karkötő, jelzett, max. h: 19 cm, bruttó: 7 g
19082.

Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,91
17,19

Ezüst(Ag) fülbevalópár gyöngyházzal, jelzés nélkül, h: 3,5 cm, bruttó: 8,78 g
19083.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

Ezüst(Ag) gyűrű, 3 db, jelzéssel és jelzés nélkül, bruttó: 24,1 g
19084.

Kikiáltási ár:
7 500 Ft
20,33
23,44

Aranyozott ezüst(Ag) karperec, kövekkel gazdagon kirakva, jelzett, 5×6 cm, bruttó: 18,9 g
19085.

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,62
68,75

Aranyozott ezüst(Ag) karkötő, 2 db, jelzés nélkül, 4,5×5,5 cm, nettó: 9 g
19086.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft