Könyvek: Történelem

Tételek száma: 174

Lázs Sándor: Hogyan éljünk túl vámpírokat és diktátorokat? 21 történet a XXI. századból. 2000, Athenaeum. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
15727.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

15728.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

15729.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Fernao Mendes Pinto: Bolyongás. Vál. és ford.: Székely Ervin. Rákóczi István jegyzeteivel. Rózsa Zoltán utószavával. Bp., 1992., Cédrus. Kiadói papírkötés.
15730.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

15731.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Bárdossy László: Magyar politika a mohácsi vész után. Bp., 1992, Holnap Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban. Az 1943-as kiadás reprintje.
15732.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

Egyházi földrajz. Az új világtérkép és az Egyház. Összeáll.: Beresztóczy Miklós. Bp., 1961., Ecclesia. Kiadói papírkötés, foltos.
15733.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Marjalaki Kiss Lajos: Anonymus és a magyarság eredete. Visszhang Zajti híradására. Miskolc, 1929, (Miskolci Könyvnyomda Rt.), 36 p. Kiadói papírkötés.
15734.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Tisza István emlékére. A Kisfaludy-Társaságban tartott előadások. Bp.,1921, Athenaeum, 59 p. Félvászon-kötésben, hiányzó címképpel.
15735.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

15736.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Trócsányi Zoltán: Kirándulás a magyar multba. Bp., 1937, Kir. M. Egyetemi Nyomda. Számos fekete-fehér illusztrációval. Sérült kiadói félbőr-kötés, tulajdonosi bejegyzéssel.
15737.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Nemeskürty István: Magyarnak számkivetve. A nemzettudat válságai. Bp., 2003, Szabad Tér. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
15738.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft