https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Történelem

Tételek száma: 174

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Szekfű Gyula: Három nemzedék és ami utána következik. Bp., 1938, Kir. M. Egyetemi Nyomda. 514 p. Ötödik kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval és gerinccel. + 2 db fénymásolat: 1946 Szekfű Gyula Leninről tartott ünnepi előadásának szövege, 8 p. + A trianoni Magyarország, 23 p.
1
15800.

Szekfű Gyula: Három nemzedék és ami utána következik. Bp., 1938, Kir. M. Egyetemi Nyomda. 514 p. Ötödik kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval és gerinccel. + 2 db fénymásolat: 1946 Szekfű Gyula Leninről tartott ünnepi előadásának szövege, 8 p. + A trianoni Magyarország, 23 p.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
EUR
,
10,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Réti László: A Magyar Tanácsköztársaság helyi szervei és pecsétjeik. Bp, 1973, Akadémiai kiadó. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon kötés.
1
15801.

Réti László: A Magyar Tanácsköztársaság helyi szervei és pecsétjeik. Bp, 1973, Akadémiai kiadó. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon kötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,50
EUR
,
7,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Magyar Bálint: A Nemzeti Színház története a két világháború között (1917-1944). Bp., 1977, Szépirodalmi. A szerző dedikációjával. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
1
15802.

Magyar Bálint: A Nemzeti Színház története a két világháború között (1917-1944). Bp., 1977, Szépirodalmi. A szerző dedikációjával. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Vasziljev, L. Sz.: Kultuszok, vallások és hagyományok Kínában. Bp., 1977, Gondolat. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban
1
15803.

Vasziljev, L. Sz.: Kultuszok, vallások és hagyományok Kínában. Bp., 1977, Gondolat. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,79
EUR
,
4,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Ron Suskind: A hűség ára. Paul O'Neill iskolája George W: Bush fehér házában. Ford.: Avar János. Bp., 2004., Geopen. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
1
15804.

Ron Suskind: A hűség ára. Paul O'Neill iskolája George W: Bush fehér házában. Ford.: Avar János. Bp., 2004., Geopen. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,25
EUR
,
3,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Stephen Sisa: The spirit of Hungary. A panorama of Hungarian history and culture. Ontario,1983,A Wintario Project. Angol nyelven. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Színes kép mellékletekkel. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1
15805.

Stephen Sisa: The spirit of Hungary. A panorama of Hungarian history and culture. Ontario,1983,A Wintario Project. Angol nyelven. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Színes kép mellékletekkel. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,79
EUR
,
4,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Jakó Zsigmond: Írás, könyv, értelmiség. Tanulmányok Erdély történetéhez. Bukarest, 1976., Kriterion. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé kopott papír védőborítóban.
1
15806.

Jakó Zsigmond: Írás, könyv, értelmiség. Tanulmányok Erdély történetéhez. Bukarest, 1976., Kriterion. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé kopott papír védőborítóban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Walter Scott: Napoleon. Hrsg. von Wolfgang Sorge. Berlin,(1912),Felix Lehmann, 1 t. + 408+8 p. Német nyelven. Kiadói aranyozott gerincű félbőr-kötés, festett lapélekkel, kopott, foltos borítóval.
1
15807.

Walter Scott: Napoleon. Hrsg. von Wolfgang Sorge. Berlin,(1912),Felix Lehmann, 1 t. + 408+8 p. Német nyelven. Kiadói aranyozott gerincű félbőr-kötés, festett lapélekkel, kopott, foltos borítóval.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Bíró Aurél-Seremetyeff-Papp János: Szűz Mária-ábrázolású zászlók 1-3. köt. 1. köt.: Szűz Mária-ábrázolású katonai zászlók 1508-1509. 2. köt.: Templomi, cserkész és iskolai zászló. 16-21. század. 3. Céhes, ipartestületi és egyleti (kulturális, hagyományőrző) zászló. 1696-1952. Bp.-Pápa, 2015-2016-2017, HM Hadtörténeti Intézet és Múzeum-Pápai Jókai Mór Városi Könyvtár. Kiadói kartonált papírkötés.
1
15808.

Bíró Aurél-Seremetyeff-Papp János: Szűz Mária-ábrázolású zászlók 1-3. köt. 1. köt.: Szűz Mária-ábrázolású katonai zászlók 1508-1509. 2. köt.: Templomi, cserkész és iskolai zászló. 16-21. század. 3. Céhes, ipartestületi és egyleti (kulturális, hagyományőrző) zászló. 1696-1952. Bp.-Pápa, 2015-2016-2017, HM Hadtörténeti Intézet és Múzeum-Pápai Jókai Mór Városi Könyvtár. Kiadói kartonált papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,52
EUR
,
37,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Cserei Mihály: Erdély históriája. [1661-1711] Sajtó alá rendezte, bevezetőt és a jegyzeteket írta: Bánkúti Imre. Bp.,1983, Európa. Kiadói egészvászon-kötés.
1
15809.

Cserei Mihály: Erdély históriája. [1661-1711] Sajtó alá rendezte, bevezetőt és a jegyzeteket írta: Bánkúti Imre. Bp.,1983, Európa. Kiadói egészvászon-kötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,25
EUR
,
3,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Angyal Dávid: A vallási küzdelmek százada - Magyarorország története II. Mátyástól III. Ferdinánd haláláig. A magyar nemzet története VIII. köt. Bp., én., Athenaeum. Átkötött félvászon-kötés, hiányzó címlappal.
1
15810.

Angyal Dávid: A vallási küzdelmek százada - Magyarorország története II. Mátyástól III. Ferdinánd haláláig. A magyar nemzet története VIII. köt. Bp., én., Athenaeum. Átkötött félvászon-kötés, hiányzó címlappal.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Az első világháború és a forradalmak képei. Bp.,1977, Európa. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1
15811.

Az első világháború és a forradalmak képei. Bp.,1977, Európa. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz