https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 337

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Kéri Edit színésznő (1926-) számára dedikált vegyes könyvtétel, 5 db.  Sylvester Lajos: Csupa csapás az élet. Sepsiszentgyörgy, 2000, Kaláka.;  Solymosy József: Kis(z) értelmező kézi(vezérlésű) szótár szociál - liberálisul és egyéb kajlaságok. Kiskunlacháza, 1995, Press + Print.;  Makai Ádám: "Cantio Nocturna Peregrini." Bp.-Chicago, 1996., Corvina-Atlantis-Centaur.;  Lelkes Péter: Az igazak tovább élnek. hn., 2003, Codex Print.; Bartis Ferenc: Életre hívó halotti beszéd. Versek. Bp., 1989, Antikva. Kiadói papírkötés.
1
17645.

Kéri Edit színésznő (1926-) számára dedikált vegyes könyvtétel, 5 db. Sylvester Lajos: Csupa csapás az élet. Sepsiszentgyörgy, 2000, Kaláka.; Solymosy József: Kis(z) értelmező kézi(vezérlésű) szótár szociál - liberálisul és egyéb kajlaságok. Kiskunlacháza, 1995, Press + Print.; Makai Ádám: "Cantio Nocturna Peregrini." Bp.-Chicago, 1996., Corvina-Atlantis-Centaur.; Lelkes Péter: Az igazak tovább élnek. hn., 2003, Codex Print.; Bartis Ferenc: Életre hívó halotti beszéd. Versek. Bp., 1989, Antikva. Kiadói papírkötés.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,79
EUR
,
4,38
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Rónay György: Fák és gyümölcsök. I-II. köt. [Egy kötetben.] Bp.,[1941],Franklin. Kiadói papírkötés, szakadt, foltos borítóval, a borító kissé elvált a könyvtesttől.   A szerző, Rónay György (1913-1978) József Attila-díjas költő, író, műfordító, kritikus, irodalomtörténész, országgyűlési képviselő által Makay Gusztáv (1910-1984) irodalomtörténész, kritikus, egyetemi tanár részére dedikált példány.
1
17646.

Rónay György: Fák és gyümölcsök. I-II. köt. [Egy kötetben.] Bp.,[1941],Franklin. Kiadói papírkötés, szakadt, foltos borítóval, a borító kissé elvált a könyvtesttől. A szerző, Rónay György (1913-1978) József Attila-díjas költő, író, műfordító, kritikus, irodalomtörténész, országgyűlési képviselő által Makay Gusztáv (1910-1984) irodalomtörténész, kritikus, egyetemi tanár részére dedikált példány.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,88
EUR
,
5,63
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Molnár Ferenc két műve:  Hétágú Síp. (Tréfák, karcolatok, tárcák.) Bp.,1911, Franklin. Első kiadás. Ismerősök. (Feljegyzések, krónikák.) Bp.,1917, Franklin. Első kiadás.  Átkötött félvászon-kötésekben, kopott borítóval.
1
17647.

Molnár Ferenc két műve: Hétágú Síp. (Tréfák, karcolatok, tárcák.) Bp.,1911, Franklin. Első kiadás. Ismerősök. (Feljegyzések, krónikák.) Bp.,1917, Franklin. Első kiadás. Átkötött félvászon-kötésekben, kopott borítóval.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,25
EUR
,
3,75
USD
Ajánlatok száma:
2
 
Szávai Géza: Székely Jeruzsálem. Esszéregény az identitásról. Bp., 2011, PONT Kiadó, 411+5 p. Számos fekete-fehér fotóval illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
1
17648.

Szávai Géza: Székely Jeruzsálem. Esszéregény az identitásról. Bp., 2011, PONT Kiadó, 411+5 p. Számos fekete-fehér fotóval illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
900 Ft
2,44
EUR
,
2,81
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Szomaházy István munkái 4 kötet. (Aranyköd, Az utolsó gárdista, A kétszívű Pethő, A százhuszéves asszony.) Bp., 1908-1909.,Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, változó állapotban. kissé kopott, kissé foltos borítókkal, de alapvetően jó állapotban.
1
17649.

Szomaházy István munkái 4 kötet. (Aranyköd, Az utolsó gárdista, A kétszívű Pethő, A százhuszéves asszony.) Bp., 1908-1909.,Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, változó állapotban. kissé kopott, kissé foltos borítókkal, de alapvetően jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,88
EUR
,
5,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Magyar Külkereskedelmi Bank - A gyűjtemény / Die Sammlung; Krónika / Die Chronik. Szerk.: Horváth György, Grenitzer Róbert, Rubovszky Éva. Bp., 2000, Magyar Külkereskedelmi Bank Rt. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Magyar és német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói karton dísztokban.
1
17650.

Magyar Külkereskedelmi Bank - A gyűjtemény / Die Sammlung; Krónika / Die Chronik. Szerk.: Horváth György, Grenitzer Róbert, Rubovszky Éva. Bp., 2000, Magyar Külkereskedelmi Bank Rt. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Magyar és német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói karton dísztokban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,25
EUR
,
3,75
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Markó László, Burucs Kornélia: Magyar Tudományos Akadémia tagjai 1825-2002. III. kötet. Bp., 2003, MTA Társadalomkutató Központ. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban. Kiadói foltos papír védőborító.
1
17651.

Markó László, Burucs Kornélia: Magyar Tudományos Akadémia tagjai 1825-2002. III. kötet. Bp., 2003, MTA Társadalomkutató Központ. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban. Kiadói foltos papír védőborító.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Toma István: Élet és irodalom. Az "Élet" könyvei. Bp, é.n., Az "Élet" kiadása. Kopott és kissé foltos egészvászon kötésben, meglazult kötéssel.
1
17652.

Toma István: Élet és irodalom. Az "Élet" könyvei. Bp, é.n., Az "Élet" kiadása. Kopott és kissé foltos egészvászon kötésben, meglazult kötéssel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Babits Mihály kisebb műfordításai. 2. kiadás. Athenaeum. Kiadói félvászon-kötésben, foltos, a gerinc mentén szakadt.
1
17653.

Babits Mihály kisebb műfordításai. 2. kiadás. Athenaeum. Kiadói félvászon-kötésben, foltos, a gerinc mentén szakadt.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
A papír világa. Antológia. Szerk.:Csepeli Szabó Béla. Bp., 1974, Táncsics. Színes képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban. Kiadói papír védőborítóban.
1
17654.

A papír világa. Antológia. Szerk.:Csepeli Szabó Béla. Bp., 1974, Táncsics. Színes képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban. Kiadói papír védőborítóban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Kultúra és tradíció II. Tanulmányok Ujváry Zoltán tiszteletére. Szerk.: Viga Gyula. Miskolc, 1992, kn. Fekete-fehér képekkel és ábrákkal illusztrált. Papírkötés, kopottas állapotban.
1
17655.

Kultúra és tradíció II. Tanulmányok Ujváry Zoltán tiszteletére. Szerk.: Viga Gyula. Miskolc, 1992, kn. Fekete-fehér képekkel és ábrákkal illusztrált. Papírkötés, kopottas állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Antall József élete képekben. Összeáll.: Antall Péter - Szebellédy Géza. Gyula, 1994, Tevan Kiadó. Egészvászon-kötésben, kissé szakadt papír védőborítóval.
1
17656.

Antall József élete képekben. Összeáll.: Antall Péter - Szebellédy Géza. Gyula, 1994, Tevan Kiadó. Egészvászon-kötésben, kissé szakadt papír védőborítóval.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz