Reklám Tételek száma: 243
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2532064
13304
411
Advertisement
cca 1940 Dán Sándor gyümölcs konzerv címke 2559403
13305
411
Advertisement
1975 Granvisus (Esztergom) gyár Odeon márkájú szemüvegének reklámja, asztali attrap Pataki Ági modellel, 23,5×17,5 cm 2513787
13306
411
Advertisement
cca 1950-60 Orion reklám vagy plakát terv, tempera, papír, jelzés nélkül, kissé foltos, lap jobb szélén törésnyommal, 13×19,5 cm 2513898
13307
411
5500
Advertisement
cca 1940-50 Tungsram Krypton, reklám terv. Tempera, tus, ceruza, papír. Jelzés nélkül. Hátoldalán ragasztás nyomaival. 20,5x6 cm. 2526431
13308
411
4400
Advertisement
Börtsök László (?-?): Gravomit behebt Schwangerschaftsbeschwerden. Plakát vagy reklámterv. Tempera, karton. Jelzett. 1930-40 körül. Lap sarkaiban kisebb törésnyomokkal, lap tetején apró lyukkal. 30×20,5 cm 2490288
13309
411
14000
Advertisement
Senator cigarettapapír reklámjával díszített üveg pénzvisszaadó tál, dekoráción erős kopásnyomokkal, 23×20 cm 2508890
13310
411
Advertisement
"Kalóriatáblázat" reklámszalvéta 2526467
13311
411
Advertisement
Gyümölcsök, kancsó és földgömb. Plakát vagy reklámterv. Tempera, papír. Jelzés nélkül. Lap tetején apró lyukakkal. 18×18 cm 2532623
13312
411
5500
Advertisement
Henter János (?-): Elektroimpex egyenirányító röplap típus vázlata, 1959. Tempera, papír. Hátoldalán jelzett és feliratozott, valamint Magyar Hirdető Grafikai lektorátus és Elektroimpex propagandaosztály bélyegzőkkel, valamint dátum bélyegzővel, kissé foltos, sarkaiban törésnyomokkal. 28,5x19,5 cm. 2532616
13313
411
5500
Advertisement
Liberty írószerek, reklámterv, 1940-50 körül. Tempera, kollázs, papír, kartonra kasírozva, karton jobb felső sarkában sérült, hiányos. Jelzés nélkül. 18x22 cm. 2508908
13314
411
Advertisement
Kis reklámszalvéta tétel, 4 db (ÁB, Vas- és Edénybolt) 2517447
13315
411
Advertisement
Turán sportcipők. Plakát vagy reklámgrafika terv, 1930-40 körül. Tempera, ceruza, papír. Jelzés nélkül. Foltos. Lap széle kissé sérült. 25x18 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft