https://www.darabanth.com/hu/410-Gyorsarveres/410.0/Konyvek/Konyvek-Sport-sakk-hegymaszas~1000006/Bartus-Laszlo-Varga-Zoli-disszidal-Volt-egyszer-egy-Ferencvaros-Bp-2000-a-szerzo-kiadasa~II2549484
2549484
15597
410
Books: Sports, Chess, Alpinism
MĹątĂĄrgy & PapÄ‚Âr
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,25 EUR, 3,75 USD
LeÃrás:
Bartus László: Varga Zoli disszidál. Volt egyszer egy Ferencváros. Bp., 2000, a szerzÅ‘ kiadása. Kiadói papÃrkötés, a gerincen kis sérülés. + Major János, Nagy Béla, Várszegi János: Zöld-fehérben. Az FTC 75 éve. Bp., 1974, Sport. Kiadói egészvászon kötés, kissé fakó borÃtóval, szakadozott kiadói papÃr védÅ‘borÃtóban.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: karap_norbert
CÃm:
Levelezési cÃm:
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m