Porcelán

Tételek száma: 237

Metzler Orloff hausmaler festett porcelán hamutál, jelzett, erősen kopott, d: 9 cm
11327.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

11328.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Mini fehér mázas porcelán medve, jelzés nélkül, hibátlan, m: 2,5cm
11329.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Díszes, jelenetes kínai váza, kézzel festett, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, m: 25 cm
11330.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

2 db kék mintás kínai porcelán tányér, kézzel festettek, jelzettek, kisebb kopásnyomokkal, d: 20 cm
11331.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Jelzett kínai Famille rose tányér, kézzel festett, hibátlan, d: 26 cm
11332.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

Orosz porcelán teatartó, jelzett, kopott, m: 26cm
11333.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Német porcelán figura, jelzett, kopott, m: 9cm
11334.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Iparművészeti Vállalat, habános porcelán váza, szájperepe lecsiszolt, jelzett etikettel, kopott, m: 18 cm
11335.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Keramo jelzett kúrapohár, Karlovy Vary felirattal, porcelán, kopott, repedt m: 14,5 cm
11336.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Haas & Czjzek jelzett kúrapohár, porcelán, kopott, m: 14 cm
11337.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Alt Wien cseh bonbonnier, matricás echt kobalt porcelán, jelzett, kopott, m: 9cm
11338.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft