Modern utánveretek, fantáziaveretek

Tételek száma: 160

DN "Királyi koronák - II. Béla / 5 korona 1909" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (20g/0.999/38,61mm) T:PP patina
31078.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,47
14,38

DN "Királyi koronák - I. Károly / 5 korona 1909" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (20g/0.999/38,61mm) T:PP patina
31079.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,47
14,38

DN "Királyi koronák - I. András / 5 korona 1909" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (20g/0.999/38,61mm) T:PP patina
31080.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,47
14,38

DN "Királyi koronák - Ferenc József / 5 korona 1909" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (20g/0.999/38,61mm) T:PP patina
31081.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,47
14,38

DN "Magyarok Krónikája - A haza bölcse" ezüstözött, multicolor Cu emlékérem (42mm) T:PP
31082.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

DN "Nemzetünk nagyjai - Hunyadi Mátyás" Ag emlékérem (10,37g/0.999/35mm) T:PP kis patina
31083.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

DN "Osztrák-Magyar Monarchia pénzei utánveretben - 1859. 10 Krajcár" ezüstözött Cu-Ni emlékérem "COPY" beütéssel, tanúsítvánnyal T:PP
31084.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Fritz Mihály (1947- ) DN "A Dózsa-felkelés 500. évfordulója / Magyarország Történelme" Ag emlékérem (10,07g/0.999/30mm) T:PP
31085.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Fritz Mihály (1947- ) DN "EU-csatlakozás 2004 / Magyarország Történelme" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (15g/0.500/34mm) T:PP
31086.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

ifj. Szlávics László (1959-) 2013. "Forradalom és szabadságharc 1848-1849 / A 165. évforduló emlékére" ezüstözött Cu emlékérem, multicolor (40mm) T:PP
31087.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

ifj. Szlávics László (1959-) "Magyar Királyok érem szett" peremen jelzett Ag emlékérmek (5xklf) fa díszdobozban, tanúsítvánnyal, tájékoztató füzettel (5x 31,1g/0.999/50mm) T:PP
31088.

Kikiáltási ár:
38 000 Ft
102,98
118,75

DN "Feszty Árpád: A magyarok bejövetele": "Árpád fejedelem", "Szláv hadifoglyok", "Az áldozatra szánt fehér ló", " A táltos", "A lovasroham" és "A magyar szekerek bevonulása" ezüstözött, festett Cu-Zn négyzet alakú emlékérmek tanúsítvánnyal, eredeti, sérült díszdobozban (30x30mm) T:PP kis patina
31089.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft