Plakát

Tételek száma: 68

cca 1954 Útak, útburkolatok, propaganda/műszaki plakát, Bp., Belügyminisztérium Légoltalmi Országos Parancsnoksága Kiképzési Osztálya, Typopress-ny., gyűrött, kis szakadásokkal, a hátoldalán javításnyommal, 49x70 cm
14362.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

MSZMP KB agitprop osztály 4 db szocialista plakát. 34x60 cm
14363.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

cca 1950 Bányászok, minden új bányász munkájával... "   plakát. viaszos papír. Szakadással 59x28 cm
14364.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

1985 Ha már egyszer megesett, film plakát, MOKÉP, Eger, Révai-ny., jelzett a nyomaton (Nagy D.), feltekerve, 58x42 cm
14365.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

2011 Nathalie második élete (Audrey Tautou) - moziplakát, hajtás okozta kopásnyomokkal, 98×68 cm
14366.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

cca 1950 Elsősegélynyújtás. Sebellátás, Vérzéscsillapítás, propaganda plakát, Bp., Belügyminisztérium Polgári Védelem Országos Parancsnoksága Kiképzési Osztálya (BM PVOP Kik. O.), Offset (6000 példány), kis szakadásokkal, hajtásnyommal, 83x57 cm
14367.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Hosszú fémtárgyak szállításánál vigyázz, villamos vezetékhez ne érj. Plakát terv, 1940 körül. Tempera, ceruza papír. Jelzés nélkül, feltehetően Börtsök László (?-?) grafikus műve. Lap teteje sérült. 35x25 cm.
14368.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Magyar rejtvényújság. Plakát, 1930-40 körül. Ofszet, papír, Malomvizi jelzéssel, Stádium Rt., lap széle sérült, 35×25 cm
14369.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

14370.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

14371.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Termelj köztesként is tököt! Villamosplakát, 1950 körül. Ofszet, papír. Jelzés nélkül. Lap alja foltos. Lap bal szélén apró szakadásokkal. 23x16,5 cm.
14372.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

III. Magyar Játékfilmszemle, Pécs-Baranya '67. Plakát, papír. Jelzés nélkül. Egyetemi Nyomda mélynyomása. Lap széle kissé sérült. Hajtásnyomokkal. Feltekerve. 56×82 cm
14373.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
30

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft