Rozsnyó, Roznava; Gróf Andrássy vadászkastélya a Szulova hegytetőn (Rozsnyói hegység) / castle, hunting lodge at Súlová in the Volovec Mountains (Volovské vrchy). photo
Rozsnyó, Roznava; Szent Anna kép. A rozsnyói Metercia a rozsnyói székesegyház legértékesebb műkincse (1515), háttere a rozsnyói bányaoldal, az akkori kezdetleges vasbányászat szemléltetésével / altarpiece of Saint Anne in the cathedral of Roznava
Rozsnyó, Roznava; Középen a székesegyház tornya. Épült a XVIII. században. Jobbkézfelől a Szent Ferenc rendi templom a XVIII. századból. Székesegyház, gótika a XIV. század első tizedéből / Cathedral's tower, Franciscan church, Cathedral in winter
1899 (Vorläufer) Ruttka, Vrútky; Vágvölgyi vasútvonal, Justh-alagút. Moskóczi Ferencné / Partie vom Waagtal / Povazie / railway tunnel, railway line in the Váh Valley (EB)
1900 Selmecbánya, Schemnitz, Banská Stiavnica; Ilyen a bányász élete. Studentika. Nyom. és kiadta Joerges Á. özv. és fia 10. sz. / Studentica art postcard, mining (EM)