Térképek Tételek száma: 80
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2499558
13401
405
Maps
Map of Tongariro National Park, R.E. Owen, Goverment Printer Wellington, 72×74 cm 2500487
13402
405
Maps
1979, 1988 Kárpátalja turistatérképe, szovjet kiadás, 1: 300 000, 44×64 és 49×64 cm, hozzá néhány magyar nyelvű térképről készült fénymásolat 2500477
13403
405
Maps
cca 1941 Békés vármegye térképe, 1 : 420.000, M. kir. honv. Térk. Int., hajtva, kissé foltos, 35x25 cm 2500486
13404
405
Maps
cca 1910-1920 Szatmár vármegye térképe (Kogutowicz: Megyei térképek), 1 : 425.000, hajtva, szélein körbevágott, kissé sérült, foltos, 33x23,5 cm 2501502
13405
405
Maps
1894 Jász-Nagykun-Szolnok vármegye térképe, tervezte Gönczy Pál, Posner Károly Lajos és Fia, ragasztott, 30×23,5 cm 2501497
13406
405
Maps
Rudolf király uralmának legnagyobb kiterjedése 1603-ban, M. kir. Honvéd Térképészeti Intézet, 15×23,5 cm 2505290
13407
405
Maps
1904 Szatmár vármegye térképe, 1:425 000, kiadja: Magyar Földrajzi Intézet Rt., körbevágva, kis szakadással, ragasztott, 24,5×34 cm 2503457
13408
405
Maps
cca 1910 Balaton nyugati medencéjének térképe hajtás nyomokkal övegezett keretben 57x40 cm 2503869
13409
405
Maps
1920 Magyarország gazdasági térképekben, kiadja: Emich Gusztáv, magyar és angol nyelven, térképmellékleteken celluxos ragasztásokkal, kopottas állapotban 2504215
13410
405
28000
Maps
Atlas Orbis Antiqui Minor in usum scholarum Austriacarum Vindobonae [Wien], 1806, in Officina Artium, 15 t., Az ókori világ kisebb atlasza, osztrák iskolások részére. 15 rézmetszésű, színezett, feliratos térképet tartalmazó füzet. Utolsó tábla ragasztott, több foltos, Korabeli félvászon kötésben / Last map is damaged more with stains 39x28 cm 2500481
13411
405
Maps
1948 Budapest térképe az 1948. évi állapot szerint, 1:25000, utcajegyzék a háború utáni új utcanevekkel, a hajtásoknál szakadozott, néhol ragasztóval megerősítve, 75×90 cm 2499582
13412
405
Maps
1966-1967 Magyarország autóbusz-hálózata térkép, 69×68 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft