Bolhapiac Tételek száma: 601
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2473813
11761
405
Flea Market
Magyar törvénytár 3/5 festett egészvászon borító. 24x31 cm 2265435
11762
405
Flea Market
Ovális tükör rézborítású fa keretben. 31x27 cm 2468157
11763
405
Flea Market
Fazettált három részes, falra is akasztható, összecsukható dekoratív asztali pipere tükör, krómozott fém keretben, a két szélső ofszet hátoldala hölygekete nyomatokkal díszített, középső tükör sérült, hátoldali támasztó hiányzik, keret kopott, 3x33x24 cm 2442491
11764
405
Flea Market
2470919
11765
405
Flea Market
Ón keresztelő dísztányér, kopott, d: 22cm 2443620
11766
405
Flea Market
Színházi látcső, csont, sérült, 10cm 2465083
11767
405
Flea Market
Velencei jellegű réz falikar, üveg díszítésekkel, csorbával, repedéssel, h: 32 cm 2446850
11768
405
6500
Flea Market
Nagy méretű réz falikar, üveg burával. m: 28 cm 2446849
11769
405
6500
Flea Market
Nagy méretű réz falikar, üveg burával. m: 32 cm 2446847
11770
405
6500
Flea Market
Nagy méretű réz falikar, üveg burával. m: 28 cm 2454859
11771
405
28000
Flea Market
2 db retró asztali lámpa, m: 66cm 2436916
11772
405
Flea Market
Bank lámpa, öntött szitakötő alakú talppal, erősen kopott színezett búrával. Működőképes. m: 25 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft